2737
2739

دوتا سوئیت کنار همیم تا صبح بیدار تا لنگ ظهر خوابن چراغشون روشنه چشمم اینطور خوابش نمی‌بره اینقدر میره و میان در محکمم میکوبن نمیشه حرفی بزنم صاحب خونن میترسم جوابشونو خانه پیدا کردن سخته خودمم حوصله ندارم ۶ صبح هم باید برم سرکار از ۲ شب بیدارم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خوشرویی بهشون بگو

حتما سر و صداشون کم می شه

در مورد نور هم فعلا چشم بند بزن به چشمات

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2728

خب طرف نمیتونه تو خونه خودش زندگی خودشو داشته باشه؟

نهایت فقط بگی درو یواش تر باز و بسته کنن و گرنه نمیشه به مردم گفت کی بخوابن کی بیدار بشن که

شما باید پرده ضخیم تر به اتاقت بزنی یا از چشم بند استفاده کنی موقوع خواب

بگو بهشون... بگو من صبح فرصت استراحت ندارم ..گناه نکردم که همسایه شما شدم.. ان شاءالله خوب عالی نصیبت بشه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738

نفهمیدم دقیق

مگه دو تا سوئیت جدا نیستید؟ 

خب دیوار مگه نیست؟ چطوری نور وارد خونه شما میشه؟ 

و اینکه میتونید براشون نامه ناشناس بنویسید یا به مدیر ساختمون بگید که تذکر بدن 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
خب طرف نمیتونه تو خونه خودش زندگی خودشو داشته باشه؟ نهایت فقط بگی درو یواش تر باز و بسته کنن و گرنه ...

صدای پاهاشون و در رو محکوم می کوبن

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

همسایه مام اینجورین بعد مستاجرشون بشون تذکر داد.....صداشون میومد......آقا طرف پول داده خونه گرفته که توش آرامش داشته باشه.....تا یکسالم قرارداد داره....صابخونه حرفی نمیتونه بزنه

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  

چشم بند و بزار رو چشات.و پنبه بزار تو گوشت تا خواب بری

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

برای نور که خودت یه فکری کن . پرده ای چیزی بزن . ولی برای در خب تذکر بده چرا بترسی . اونا هم آدمن.  شاید حواسشون نیست .ماه رمضونم تمومه . اگر اونا روزه هم میگیرن تذکر هم بدی حواسشون بیشتر جمع میکنن

چقدبدم از بی فرهنگی میاد.

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.