2752
2734
عنوان

امروز خیلی حس ننهایی کردم مشکل شرعی داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 116 پست
فردا ظهر میرم سر کار مشکلی ندارم امروز جمهه بود اینطوری شد  اره بخاطر خجالتم هست از اول راحت ن ...

به نظرم کم کم عادیش کن بزار خجالتت بره نسبت به این قضیه 

سخته ولی میشه 

چیزی گفتن هم بگو امروز حالم خوب نبود نتونستم روره بگیرم البته اونا هم خودشون درک میکنن بالاخره تو دختری و این یه چیز عادیه 

خیلی از خانواده ها اینطورین تو ایران و  این واقعا اذیت کنندس 

خانواده خودمم همینطوریه ولی خوب من کنار اومدم خجالت گذاشتم کنار یکمی

وااااا . چرا گشنگی کشیدی درکت نمیکنم‌ من به برادرم میگم برام نوار بهداشتی بگیره ۳۰ سالشه  می ...

بحث اونا نیس بحث خودمم دیگه خجالت میکشم اینچیزارو نشون بدم و عادی کنم‌

مطمئنم الانم فهمیدم 

چند روره بیدار نمیشم سحر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید سختیهایی که خودم سر این داستان کشیدم باعث شد، دست به کار بشم. من البته اولین بار که دخترم پریود شد، جلو شوهر و پسرم گفتم دخترمون بالغ شده و جایزش اینه دوتایی بریم سینما. 

کمی که دخترم بزرگتر شد، 15 ساله، نمی دونم مطالعه کرده بود یا تو مدرسه یا.... 

یه روز  جلو هممون گفت، من وقتی پریود میشم، روحم شکننده میشه، لطفا مراعات حالمو بکنید.5_4 سال ازون زمان می گذره و بهترین و کم استرس ترین دوران من و دخترم، همین روزاست. چیزی که خودمم فراموش کرده بودم به همسرم بگم. مراعات حال روحی

پسرم ۱۵سالشه حس میکنم متوجه میشه به خاطر همین دوران پریود خیلی اذیت میشم وقتی خونه ست

اینجوری بزرگش نکن 

باید بفهمه 

بااینکه میدونه بچه های امروز تو اینترنت و مدرسه همه چیز یاد میگیرن

فردا متاهل شد بتونه زنش درک کنه 

باید یکچیز عادی براش باشه

بچها یه سوال شما حاضرین با مردی که قبلا ازدواج کرده و یه بچه داره م خیلی هم دوسش داری ازدواج کنید ...

نه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
اینجوری بزرگش نکن  باید بفهمه  بااینکه میدونه بچه های امروز تو اینترنت و مدرسه همه چیز ی ...

درسته ولی حالا زوده که بفهمه 

بچه های الان خیلی زود آگاه میشن نسبت به زمان ما

من بابام روزه نمیگیره می نشستیم باهم ناهار می‌خوردیم اون ایام 😅

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
خداکنه اخه هرکاری میکنم یادش میوفتم با اینکه سه ما گذشته 

بی خیال الان یک کم گریه وزاری کنی دلتنگ بشی 

بهتر از یک عمر رقیب عاطفی و جنسی و....داشتنه

تازه بچه داره فردا همون بچه چون مادر داره ممکنه هزار ویک درگیری باهات پیداکنه 

سعی کن با یکی بری که بدونی اولین چیزها راباتوتجربه می‌کنه ازدواج و پدرشدن و‌‌‌‌‌‌‌‌.....را 

درسته ولی حالا زوده که بفهمه  بچه های الان خیلی زود آگاه میشن نسبت به زمان ما

خواهرزاده ۳ ساله من پسره میدونه   

میدونه شکمون درد میگیره و باید غذای مقوی بخوریم‌

نوار بهداشتی استفاده کنیم 

الهی من فداش شم واسه مامانش کیسه اب گرم نگه میداره

اینم میدونه پسرا پریود نمیشن  

2706