2752
2734
عنوان

امروز خیلی حس ننهایی کردم مشکل شرعی داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 116 پست
ما ک‌روزه نیستیم با اونی ک روزه س فرقی نداریم

آره عزیزم 

منم برام اتفاق افتاده ولی خب از این به بعد سحر یا شب 

چیزی بزار اتاق تو کمدی جایی که اون موقع بتونی بخوری 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
بچها یه سوال شما حاضرین با مردی که قبلا ازدواج کرده و یه بچه داره م خیلی هم دوسش داری ازدواج کنید ...

نه

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم کل یک هفته که پریود بودم انگار روزه بودم همون تایم همیشگی سحری خوردم تایم افطار هم روزمو باز ...

من الان به بچه هام میگم معده درد دارم . البته پسرم درک میکنه ولی فهمش برای دختر ۷ سالم سخته که پریود شدن چیه .. 

روز جمعه همه جا خلوته نمیگن کجا میری حتی بازار بسته س 

حالا الان برو بزار اتاقت چیزی تا بعدازظهر یا ظهر بتونی بخوری شرم خوبی هم داری عزیزم ازت خوشم اومد که هنوز حیا داری 😘

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
اخه نمیتونم فراموشش کنم دلم باهاشه دوسش دارم وابستگی رابطه ای که بینمون بوده

پس اکر بحث وابستگی هست خیلی دقت کن

نشه وقتی سن من بشی ولی خدایی نکرده زندگیت خوب پیش نرفته باشه عزیز دلم

میخوای با یک بزرگتر مشورت کن

خودت تنها فقط بخاطر وابستگی به ازدواج فکر نکن

لطفاً برای من دعا کنید 😍

اول از همه عزیزم برای فرار از این موقعیت به فکر ازدواج نباش  الان باید شرایط درست کنی 

خوب چرا نرفتی قضیه فقط خجالت کشیدنت بود یا اگه چیزی میخوردی دعوات میکردن؟؟ 

بعدم برو آشپزخونه یه لقمه درست کن سریع بیار اتاق بخور یا به بهونه غذا درست کردن برو آشپزخونه کنارش غدا هم بخور اونا نمیان دقت کنن که تو چیزی میخوری یا نه 

این خجالتت رو درک میکنم منم یه مدت اینطوری بودم ولی باید بزاری کنار 

و اینکه سر پریودم هورمونات بهم ریخته این احساس ناراحتیت سر اونه حتما 

اگه میتونی یه زمان که همه خوابن امشب برو یکم خوراکی بیار اتاقت

من از پریود بودنم خجالت نمیکشم. که بخوام اینطوری خودمو برای چیزی که طبیعیه و خدا گذاشته و مکانیسم بد ...

سلام، برام یه چیزی سوال شده اینکه خب چرا افتخار؟ 

اینکه یه چیز طبیعیه مگه دارم چیکار میکنم که بهش افتخار کنم؟

مثلا غذا خوردن یا خوابیدن یا عذر میخوام دستشویی رفتم هم چیزای طبیعی هستن، اما آیا کسی بهشون افتخار میکنه و مثلا با پوشک بچه‌ش پُز میده؟!😅

مثلا اگر کسی بی‌اختیاری ادرار بگیره و یهو تو لباس خودش جلو خانواده‌ش خرابکاری کنه نگران نمیشه اونا نفهمن یا مثلا خجالت نمیکشه اگه بفهمن؟ خونریزی پریود ولی افتخار داره؟!

افکار ۱۰۰ سال پیش؟! عجیبه که حتی صدسال پیش هم فهمیده بودن بعضی مسائل خصوصی و شخصیه ولی شما که روشن‌فکر متوجه نمیشی؟

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2706