2733
2734
بچه ها میگم حالا نسلای ما خوبن نسل مادربزرگ من خیلی داغون بودن اسمای بعضی رو دیدم ازین پیرزنا ایران ، عراق ، انگلیس تازه یه همسایه مادربزرگم داشت اسمش صد تومنی بود خدا مرگم بده اخه این چه اسماییه ؟؟؟؟

عزیزم قدیما بچهاشون خیلی زود فوت میکردن یه اسم زشت میذاشتن تاچشم نخورن مث کنیز رضا کلوخ غلام ...😂

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نصف عمرت در فناست

خو چی کار کنم کسی به ذهنش نرسید بزاره 

شما نظرت درباره من چیه😎😎😎

از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده
2731
بچه ها شوهراتون مشکل ندارن مدام گوشی دستتونه؟

خودشم سرش توگوشیه 😑

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂

واااااای تو عقدی....پس بگو...البته دیشب که پیشت بود ساعت۳ خوابید  

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
عزیزم قدیما بچهاشون خیلی زود فوت میکردن یه اسم زشت میذاشتن تاچشم نخورن مث کنیز رضا کلوخ غلام ...😂

من مادر بزرگم چهاده تا داشته تازه میگه خدا رحم کرده دوتاشون کوچیکی مردن وگرنه شکم اونا رو کی میخواسته سیر کنه خخخخ اخه کی دوجین بچه رو چش میزنه !!

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...

باز سوال پیش اومد که جایز نمیدونم ازت بپرسم ..پس سکوت  

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند

من مادربزرگم تواسمش شاه داشت صداش میکردم گریه میکرد میترسید میگف الان پاسگاه میاد منو میبره .واااای که چقد میخندیدیم خدابیامرزتش ترسو بود 😃

واااااای تو عقدی....پس بگو...البته دیشب که پیشت بود ساعت۳ خوابید

اره😜😜

نگران نباش قطعا 2 .3 بیدار میشه از خجالتمون درمیاد

سرماخورده زود خوابید😂😂😂😂

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍