2752
2734
عنوان

همیشه ی پسری رو توی خوابم میبینم

172 بازدید | 12 پست

اما با داستان های مختلف ..

قیافشو نمی‌بینم اما تو خواب بدجوری بهش علاقه دارم ..

ی حس توصیف نکردنی ی حسی که هیچوقت تو زندگی عادی تجربش نکردم جوری که بیدار شدم سراسر وجودم حس خوب بود البته چند بار خواب پسررو دیدم اما با نقش ها و موقعیت های مختلف ی آدم فوق العاده ..جنتلمن مودب متین ..عجیبه آخه تو زندگی الان من عاشق کسی نیستم به فکر کسی هم نیستم ..

پسره تو اکثررخواب هام مغازه داره😂اما قد بلند ورزشکاری و خیلی معصوم بود بهش نمیومد تو سوپر مارکت کار کنه ..

تو یکی از خواب هام می‌گفت نذر حضرت زهرا کردم برسم بهت 

تو خواب امروزم بهم توجه میکرد ولی دوستم تو خواب گفت پسره به من ( یعنی به دوستم ) گفته شما خیلی با کمالاتی می‌خوام با شما وارد رابطه بشم تو دنیای واقعی با خود همین دوستم هم مشکل دارم ..

هعی ‌خدا کاش امشب هم این حس خوب رو تجربه کنم 

منم این طوریم

خواهر توی خواب نیمه تاریک و ناقص وجودت و میبینی

و حس خوبت ناشی از اینه که نیازی که به همچین شخصی داشتی از لحاظ روحی پر میشه

جز تو هر درست دیگری اشتباه است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی کمبود چیزی دارید اکثرت خواب شو میبنید! 

من کلا فکر هم نمیکنم ..نمی‌دونم شاید 

اما کلا ذهنم سمت این چیزا نمیره فقط دوست دارم حس خوب اون خواب رو دوباره تجربه کنم 

2731

اون پسره كه به دوستت گفته شما خيلي با كمالاتي هم داره مزخرف ميگه . اگر با كمالاته بره خواستگاري . داره اينو ميگه كه رل بزنه و مثل 90% رل ها اخرش كات كنه و بره به يكي ديگه بگه شما با كمالاتي . خدايا اين مردم كي ميخوان درس عبرت بگيرن و اينقدر فريب حرف هاي دروغو نخورن ؟
يه نفر 10 بار رل ميزنه . بعد از 4 - 5 سال آخرين رل ازش خواستگاري ميكنه . بعد به همه ميگه من و همسرم با هم رل بوديم . ولي نميگه اولين و دومين رل من نبوده . 10 مين رلم بوده . بقيه هم تشويق ميكنه برن رل بزنن . همين كارها رو كردن كه عشق نابود شده . 

اون پسره كه به دوستت گفته شما خيلي با كمالاتي هم داره مزخرف ميگه . اگر با كمالاته بره خواستگاري . دا ...

خواب بود کیومرث به عباس خواب بود

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
من حاليم نيست . كله مو ميكوبم تو ديوار . نبايد خواب ميديد . كيومرث كيست و عباس را توضيح دهيد . با رس ...

چقدر باحالی تو دختر 🤣🤣

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .