2737
2734

بگو عزیزم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو جانم

عزیزم من موهام کمی سفیدشده هرجامیرم میگن بعدموهامم مشکیه اگه رنگ مشکی بزارم نمیتونم رنگ کنم چون بعدیه مدت مراسم داریم میخوام رنگ کنم ولی میخوام تااون موقع سفیدی هاموبپوشونم به نظرت باشامپورنگ مشکی میشه یعنی میشه بعدیه مدت رنگ گذاشت

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2731
عزیزم من موهام کمی سفیدشده هرجامیرم میگن بعدموهامم مشکیه اگه رنگ مشکی بزارم نمیتونم رنگ کنم چون بعدی ...

رنگ چجوری میخوای بزنی تو مراسم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓