2752
2734
عنوان

گیر کردن در گلو

108 بازدید | 9 پست

اغا من ی نون پنیر چایی شیرین خوردم از صب حس میکنم ی حپه گند تو گلوم نه .جایی ک ازش نفس میکشم متسل ب ریست گیر کرده نفس میکشم حسش میکنم دارم اذیت میشم ی پیشنهاد بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام امیدوارم مثل من درگیر لانگ کووید نشده باشی چون مال منم دقیقا با همین علامت شروع شد .

محض احتیاط بلند شو وایستا و سرتو بالا بگیر سقف رو نگاه کن و با دست راست یا چپ اونجایی از گلوتو که چیزی گیر کرده از بالا به پایین ماساژ روان بده . ده بار محکم با فشار دست این حرکت رو تکرار کن حتما و حتما .

منم اولویه خوردم اینطور شدم رفتم اورژانس بیمارستان نتوانستند تشخیص بدهند ...راستی موقع خواب چند شب زیر سرت دو تا بالش بذار بلندتر باشه 

انجام دادم نرفت ولی حس خوبی داد لانگ کووید چیه

ده بار انجام بده کوتاه نیا مدام انجام بده .

لانگ کووید همین کرونای جدید لعنتی هست که برای هرکس یه مدل نشون میده خودشو مثلا برای من اینطوری شروع شد و بعد حس خفگی و تنگی نفس داشتم و بعد درد قلب داشتم و دکتر قلب رفتم و کلی بدبختی کشیدم و اینکه تا دو ماه اصلا خوب نمیشه و خیلی سخت و ناجور هست امیدوارم فقط گیر کردن ساده باشه . قاروق شدی شاید