2733
2734

سلام ماه دیگه عروسی برادرشوهرمه تو تبریز من تاحالا نرفتم تبریز و جایی رو بلد نیستم ،تونت سرچ کردم فریماه و چهره ها گفتن خوبه اما برای یه شینیون و میکاپ چهارصد پونصد میگیرند ،من نهایتا صدتومن میخام برای این کار بزارم کنار اما میخام کار ارایشگرهم خوب باشه.راستش تازه خونه خریدیم و هنوز حتی لباس هم نخریدیم برای همین ازتون خواهش میکنم کمک کنید اگر ترجیحا شماره موبایل یا ثابت ارایشگررودارید به من بدید .فقط کسی رو معرفی کنید که خودتون راضی بودید،ممنونم ایشالله عروسی قوم شوهرتون جبران کنم .😉من عروس اولم و دلم میخاد ظاهرم خوب باشه.من باگوشیم میام نظراتتون رو میخونم .توروخدا جواب بدیدا.ممنون

سلام خوبی من یه بار اینجا همین مدلی راهنمایی خواستم یه جارو معرفی کردن رفتم عالی بود خیلی راضی بودم 

یاغچیان، خیابان توحید، روبروی دبستان میثاق، آرایشگاه خورشید، ۰۴۱۳۳۸۵۶۲۷۲ ماهرخ خانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میکاپش که عالی عالی بود موهام رو ولی من چون شینیون نکردم نمیدونم چطورهمن فقط لخت کردم موهاموقیمتشم پارسال ازم 80 گرفت

سلام عزیزم ،این ارایشگاه خود تبریزه؟فارسی بلدند؟اخه من ترکی بلد نیستم کلا استرس گرفتم نمیدونم چجوری اونجا تاحالا تو شهری که زبانشون روبلد نیستم نرفتم.حالا ارایشگاهش تمیز هست یاازاین کوچولوهاست؟ه لباسم رومیتونم همونجا ببرم بپوشم؟

سلام عزیزم ،این ارایشگاه خود تبریزه؟فارسی بلدند؟اخه من ترکی بلد نیستم کلا استرس گرفتم نمیدونم چجوری اونجا تاحالا تو شهری که زبانشون روبلد نیستم نرفتم.حالا ارایشگاهش تمیز هست یاازاین کوچولوهاست؟ه لباسم رومیتونم همونجا ببرم بپوشم؟

بعله خود تبریزه....لباستم ببر اونجا بپوش...در ضمن اونجا همه فارسی بلدن....نگران نباش....خارج از ایران‌نمیری که

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
بعله خود تبریزه....لباستم ببر اونجا بپوش...در ضمن اونجا همه فارسی بلدن....نگران نباش....خارج از ایران‌نمیری که

ممنون ،عزیزم چرا عصبانی میشی ،اخه تو مهمونیایه خانواده همسرم حس میکنم من از یه دنیایه دوراومدم که متوجه صحبتاشون نمیشم😁☺

ممنون ،عزیزم چرا عصبانی میشی ،اخه تو مهمونیایه خانواده همسرم حس میکنم من از یه دنیایه دوراومدم که متوجه صحبتاشون نمیشم😁☺

فدای تو بشم گلم....عصبانی نشدم....منطورم اینه که حرف شمارو میفهمن...

نگران این نباشید که نفهمن شما چی میگین یا چی میخواین....لنگ نمیمونی

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
فدای تو بشم گلم....عصبانی نشدم....منطورم اینه که حرف شمارو میفهمن...نگران این نباشید که نفهمن شما چی میگین یا چی میخواین....لنگ نمیمونی

خدانکنه گلم😍مرسی خیلی استرسم کم شد.راستی شما ارایشگاه خوب نمیشناسی؟

2706