2752
2734

من این مشکلت دارم و پریود نمیشم چون رژیم گرفتم زعفران هم نتیجه نداد چی کار کنم باروش طب سنتی حل بشه¿🙁

از فضل خودت شبی زبانم دادی ❤ ساقی شدی و طبع و روانم دادی❤ گفتم که چه باید بنویسم از عشق ❤ دستان بریده را نشانم دادی❤ السلام علیک یا قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس ع💚💚💚شیر شیر خدا❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هفته ای دوبار دمنوش بخور 

چه دمنوشی؟

از فضل خودت شبی زبانم دادی ❤ ساقی شدی و طبع و روانم دادی❤ گفتم که چه باید بنویسم از عشق ❤ دستان بریده را نشانم دادی❤ السلام علیک یا قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس ع💚💚💚شیر شیر خدا❤❤❤❤
من خیلی لاغرم ولی خونریزیم زیاده🫤 خودمم موندم واقعا

فققققط خوش به حالت شما بنده های خاص خدایین

چه ربطی به لاغری داره

دکتر گفت اگه زیادی چاق یا لاغر باشی اینجوری میشه

چه دمنوشی؟

من یه مدت بابونه ، پنیرک ،اویشن ، پونه کوهی میخوردم مرتب شده بود بعد سقط بهم ریختم

اینا هم نمیزاشت عفونت بگیرم هم رحمم گرم شده بود سر وقت پریود میشدم دوباره باید شروع کنم یادم می‌ره

جدا از پریود و اینا شکمو پهلومم رفته بود صورتمم صاف شده بود 

من یه مدت بابونه ، پنیرک ،اویشن ، پونه کوهی میخوردم مرتب شده بود بعد سقط بهم ریختم اینا هم نمیزاشت ...

یعنی همشو باهم دم میکردی؟ چه اندازه؟

من هم لاغری هم تا قبل از بارداری پریودام منظم بود 

خودم فکر میکنم به خاطر رژیم غذایی سالم باشه 

چون تو غذاهای ما اصلا سوسیس و کالباس و پنیر پیتزا و غذای بیرون نیست 

سبزیجات و میوه جات زیاده 

غذای فریزر نیست هر روز تازه درست میکنیم 

2706