2737
2739
عنوان

چجوری به آرامش فکری برسم؟

60 بازدید | 6 پست

چند وقته ترس اینکه بمیرم رو دارم، نمی‌دونم چرا 

اصلا دارم یه کاری انجام میدم یا یه برنامه میریزم ،به خودم میگم حالا تا اون موقع زنده ام اصلا

چرا اینجوری شدم خدا

خدایا کمکم کن...
کسی چیزی گف ب منم بگید

البته من ترس از بیماری دازم
یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باز تو خوبی من حتی خوابشم دیدم تو خواب بهم گفتن یک ماه بیشتر زنده نیستی ،هر روز دعای طول عمر دارم می ...

دعاش چیه ، لطفاً اینجا بذار 

چه اوضاعی شده 

خدایا کمکم کن...
دعاش چیه ، لطفاً اینجا بذار  چه اوضاعی شده

#دعای_طول_عمر
دعای طول عمر
بعد از هر نماز این دعا را بخوانید: اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ اَللّهُمَّ اِنَّ رَسُولَكَ الصّادِقَ الْمُصَدَّقَ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَآلِهِ قالَ اِنَّكَ قُلْتَ ما تَرَدَّدْتُ فى شَىْءٍ أَنَا فاعِلُهُ كَتَرَدُّدى فى قَبْضِ رُوحِ عَبْدِىَ الْمُؤْمِنِ يَكْرَهُ الْمَوْتَ وَاَكْرَهُ مَسآئَتَهُ اَللّهُمَّ فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجَّلْ لِوَلِيِّكَ الْفَرَجَ وَالْعافِيَةَ وَالنَّصْرَ وَلا تَسُؤْنى فى نَفْسى وَلا فى اَحَدٍ مِنْ اَحِبَّتى