2733
2739

حاضرین عشق رو تجربه کنین؟

اینکه میگم عشق معنی خیلی فراتری داره از دوست داشتن عادی.

یا یه رابطه با دوست داشتن سطحی و ازدواج رو ترجیح میدین؟

یک آدم برای من تکرارنشدنی ترین آدم زندگیم هست نمیخوام مدیون دلم بشم 

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت

نه اصلا

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نکن داغون میشی

بعد از این آدم دیگه نمیتونی کسیو بپذیری

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ن اگ مال من نشع چرا بخامشو عاشقش باشم هچ وقت نمخام ت اینجور موقعتی خودمو قرار بدم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
نکن داغون میشی بعد از این آدم دیگه نمیتونی کسیو بپذیری

بعد چندوقت حال بدی خوب میشم و دلم میخواد یبار دیوونه باشم و پاش وایستم

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت