2733
2739

با شوهرم رفتیم بلال بخوریم، کنار بلال فروش نشسته بودیم بعد یه خونواده با موتور اومدن با دوتا بچه ۵ و۶ ساله نمیدونم چطور ۴تایب رو موتور نشسته بودن، بچه ها بلال خواستن، مامانه از بلال فروش پرسیدن چقدره قیمت بلال گفت دونه‌ایی ۵۵ تومن گفت نمیخوام به بچه هاش گفت نمیخواد بعد بچه ها همش دست ما رو نگاه میکردن، شوهرمم گفت برم بگم من حساب میکنم بعد گفت نه به عزت نفسشون بر میخوره، بعد به بلال فروشه گفت بهشون بگو چقدر میخوان بدن بلال ازشون پولشو بگیر بییشو من حساب میکنم، بلال فروشه قبول نکرد. 

بچه ها نگاهمون میکردن من که زهرم شد نتونستم بخورم رفتیم تو ماشین اشکم در اومد.

نمیدونم کی رو اینجا باید ملالت کرد، اون خونواده رو که دوتا بچه اوردن، وضعیت جامعه رو یا چی ولی قلبم به درد اومد ادم حتی اگر خودش هم داشته باشه با دیدن فقر بقیه نمیتونه شاد زندگی کنه

کاش میخریدین براشون

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اول از همه خود مردم رو باید ملامت کرد ک با تمام این بدبختی و مشکلات هنوز هم پشت هم نیستن و صداشون درنمیاد ی سری هم ک حرف میزنن اون بقیه خرابش میکنن و هنوز معتقدن این دولت لعنتی خیلی خوبه 

2706