2733
2734
عنوان

کمک حاظر جوابی

56 بازدید | 10 پست

برادرشوهرم هر چی بپوشم مسخره میکنه از لجش وگرنه همه عاشق لباس های منن .

حالا چی بهش بگم بسوزه .

خداشاهده من همیشه از همشون بیشتر و گرون ترین لباس ها رو میخرم اما مرض داره مسخره میکنه .

میشه دعا کنید قرض هامو بدم برم خونه خودم 🥺🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بگو دادا لباسام از لباسای تو که بهترن، لباسای تو انگار عصای موسی خورده بهش

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2731

بهش بگو خوشتون نیومد؟سلیقه شما که خوبه یه بار با هم بریم خرید😂😂نه بی ادبیه نه هیچی تو دهنی بزن بهش😂

روزای تیره شبای تارو..خیلی وقته فهمیدم کسی نیس اون بالا..خدایی نداره هوای ما رو:)🥀🖤🕊️
🤣🤣 این عالی بود

😂فدا مداتم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی