2752
2734
2731
اینستا که خیلی پیجای ارزون هست

اخه‌مطمئن‌نیستم که‌جنسش چیه  میترسم‌بخرم جنس بنجول بفرستن گفتم‌ بپرسم ببینم کسی جای خوب سراغ داشته باشه جنس رو دیده باشه خریده باشه ب منم معرفی کنه  

اگر تهران هستید بزنید تو گوگل سیسمونی سینا.یه سوله اس نزدیک ب دولت آباد تهران...دولت آبا هم نزدیک شهر ری هست

جنساش خوبن.

ببین برا نوزاد تازه ب دنیا اومده دنبال جنس خارجی و مرگ ندار نباش...بچه نوزاد هر لباسی رو اگگگر بتونی ۴_۵بار بپوشونی...زودی ماشالا بزرگ میشن تنگشون میشخ

جنس نخی معمولی بگیر

اگر تهران هستید بزنید تو گوگل سیسمونی سینا.یه سوله اس نزدیک ب دولت آباد تهران...دولت آبا هم نزدیک شه ...

نه گلم  دنبال نخی ام. دوسدارم نخ اصل باشه بچه نوزاد بدنش حساسه   دنبال  گرون  و برند و خارجی نیستم اصلا 

من از عبدل اباد گرفتم هم جعبه ای داشت هم تیکه ای به نظرم تیکه ای هاش خیلی به صرفه ان

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗