2733
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من اصلا استارتر این تاپیک رو نمیشناسم و منظوری ندارم

ولی به طور کلی وقتی کسی تاپیک میزنه از یه تاپیک دیگه حرف میزنه و شکایت میکنه در صورتی باهاش همراه بشید و قضاوت کنید که یا اون صفحه مورد نظر رو بزاره بخونید یا همون کاربر طرف بحثش هم باشه که حرفاشو بزنه

شنیدن حرفهای یک طرف و قضاوت یکطرفه عادلانه نیست

2731
این تاپیک مارال که میگین موضوش جی بود مگه؟ فوضول گل کرده بوبخشید!

موضوع سازش در حد بي نهايت بود 

يعني خانم به هر ترفندي دست ميزد تا رضايت شوهر رو جلب كنه 

حتي به قيمت تحقير شخصيت خودش

این تاپیک مارال که میگین موضوش جی بود مگه؟ فوضول گل کرده بوبخشید!

موضوعش دراصل 

زن باید هر خفت و خواری رو تحمل کنه شوهرش کتکش زد سکوت کنه پاشو ببوسه

و..... 

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

خب آخه زندگی لباس نیست که هرروز بشه عوضش کرد دراصل با چشمای باز انتخاب میکنی و بعد باید روی بدیها و اشتباهات طرف مقابل چشماتو ببندی.منظورم خیانت و چیزای بزرگ که قابلِ بخشش نباشه نیست.ولی قرار هم نیست تا تقی به توقی میخوره بگی طلاق.

بعدِ طلاق واسه هیچکی حلوا خیرات نکردن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

يكي اومده ميگه حرف ميزنم شوهرم ميزنه تو دهنم و به همه زنا نظرداره و تو دوران قبل ازدواج ميدونستم كه اختلال رواني داره بعد ازدواج كردم و موندم بعد مياد گله ميكنه كه چيكار كنم هر راهكاري داديم گفت نميتونم بعدش گفتيم خب به كتك خوردن ادامه بده پستشو قفل كرده واقعا ساديسم دارن بعضيا 

دوستان من اصلا استارتر این تاپیک رو نمیشناسم و منظوری ندارمولی به طور کلی وقتی کسی تاپیک میزنه از یه تاپیک دیگه حرف میزنه و شکایت میکنه در صورتی باهاش همراه بشید و قضاوت کنید که یا اون صفحه مورد نظر رو بزاره بخونید یا همون کاربر طرف بحثش هم باشه که حرفاشو بزنهشنیدن حرفهای یک طرف و قضاوت یکطرفه عادلانه نیست

من اون تاپیکو کامل خوندم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
دوستان من اصلا استارتر این تاپیک رو نمیشناسم و منظوری ندارمولی به طور کلی وقتی کسی تاپیک میزنه از یه تاپیک دیگه حرف میزنه و شکایت میکنه در صورتی باهاش همراه بشید و قضاوت کنید که یا اون صفحه مورد نظر رو بزاره بخونید یا همون کاربر طرف بحثش هم باشه که حرفاشو بزنهشنیدن حرفهای یک طرف و قضاوت یکطرفه عادلانه نیست

اگه بخوایم قضاوت کنیم حق با شماست دوستم. ولی فقط استارتر رو دلداری دادیم یکم دلخوریش کم شه. بی قضاوت

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
دوستان من اصلا استارتر این تاپیک رو نمیشناسم و منظوری ندارمولی به طور کلی وقتی کسی تاپیک میزنه از یه تاپیک دیگه حرف میزنه و شکایت میکنه در صورتی باهاش همراه بشید و قضاوت کنید که یا اون صفحه مورد نظر رو بزاره بخونید یا همون کاربر طرف بحثش هم باشه که حرفاشو بزنه

لایکن کثیرا

يكي اومده ميگه حرف ميزنم شوهرم ميزنه تو دهنم و به همه زنا نظرداره و تو دوران قبل ازدواج ميدونستم كه اختلال رواني داره بعد ازدواج كردم و موندم بعد مياد گله ميكنه كه چيكار كنم هر راهكاري داديم گفت نميتونم بعدش گفتيم خب به كتك خوردن ادامه بده پستشو قفل كرده واقعا ساديسم دارن بعضيا

حرص نخور ... 

اين جور آدما هستن در جامعه 

بي خيال

خب آخه زندگی لباس نیست که هرروز بشه عوضش کرد دراصل با چشمای باز انتخاب میکنی و بعد باید روی بدیها و اشتباهات طرف مقابل چشماتو ببندی.منظورم خیانت و چیزای بزرگ که قابلِ بخشش نباشه نیست.ولی قرار هم نیست تا تقی به توقی میخوره بگی طلاق. بعدِ طلاق واسه هیچکی حلوا خیرات نکردن

خب آخه اين خانوم از طلاق و اعتيادو دست بزن گله داشت انصافا ديگه طلاق راهكاره تازه خيانت براي چندمين بار نه دفعه اول 

وااااای خدا  

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ