2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی حال روحی روانیت ارزش دکتر رفتن نداره ؟ شاید به دارو برای یکی شفا باشه برای یکی سم تکنید بخدا

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
تفکرمو فعلن توی این دوره ای که هستم نمیتونم کنترل کنم یوگام جواب نمیده برام چون خیلی اوضام داغونه & ...

من از پرفوران و نروکسین دارم استفاده میکنم خوب بوده 

گیاهی ن

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2731
پرو پانول زندیگمه

چه مدت طول میکشه تا اثر کنه؟چن ساعت یه بار بخورم ؟چه دوزی بخورم ؟بدون نسخس دیگه؟قیمتشم بگید اگه اطلاع دارید و اینکه شرکتای مختلف اگ فرق میکنه بگید کدوم بهتره ؟

روی معده اثر بعد نداره؟(چون معدم ناراحته)

2740

گربه ها

واقعا درمان افسردگیه منن

ولی وقتی خیییلی حالم بد باشه هیچ کاری جز گریه کردن نمیتونم بکنم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
اس سیتالوپرام 25. کم عارضه ترینه. خواب آلودگی نمیاره و نشاط آوره. ترس و نگرانی را تا حد زیادی مهار م ...

زود بازده هست؟ یا مثلن باید یه مدت مصرف کنی تا نتیجه بگیری؟چن ساعت یه بار باید بخوری؟

گربه ها واقعا درمان افسردگیه منن ولی وقتی خیییلی حالم بد باشه هیچ کاری جز گریه کردن نمیتونم بکنم

عزیزم😍

من وضعیتم خییییلیییی بده که دنبال قرصم عملن دارم فروفاشی روانی میکنم

2706