2737
2739

من 

چنتا نوشتم و از خدا خواستم 😍حاجتامو بدع انشاءالله 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من  چنتا نوشتم و از خدا خواستم 😍حاجتامو بدع انشاءالله

چجوری ؟ میشه کامل توضیح بدیدد

سخت گرفتار و بیمارم فقط خدا میتونه نجاتم بده

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
2740
چیه جریان بمنم بگید

تو روز ۲۵ ماه رمضون این ایه رو مینویسین و خواسته ای ک دارین البته میگن بیشتر برا بارداریع مینویسن و پایینش مینویسن ک چ میخایین 

من چسب زدم گذاشتم لا قران دقیقا عمون سورع و با صدقع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
چجوری ؟ میشه کامل توضیح بدیدد سخت گرفتار و بیمارم فقط خدا میتونه نجاتم بده

بالا تر گفتم

برا ازدواج هم گفتن ایه ۱۱ شوری

تو روز ۲۵ ماه رمضون این ایه رو مینویسین و خواسته ای ک دارین البته میگن بیشتر برا بارداریع مینویسن و ...

بعضیا میگن ایه 11رو بنویسی معنی ایه 49 و پنجاه واسه بچه دار شدنه

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز