2733
2734
عنوان

بیاین 😭😭😭😭😭

70 بازدید | 4 پست

سلام خوبید 

نمیدونم چجوری برا رفیقم هدیه گرفتم دوتا تابلو گرفتم و ی دفتر خوشگل و ی برق لب خوشگل 

بعد می‌خوام پست کنم بره دم خونشون 

بعد نمیدونم چجوری آدرس را ازش بپرسم به نظرتون چجوری ؟؟. بگم چی ؟ بگم کسی خونه  نیست اگه میشه آدرس خونتونو بده بگم بستمو بیارن اونحا؟ بعد نمیگه میدادی به یکی دیگه از فامیلاتون ؟ 

بعد به نظرتون اصلا این کادوهایی که گرفتم خوشحالش می‌کنه که بفرستم دم خونشون ؟؟؟ 

اره بگو با فامیل راحت نیستم

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ارزش داره بفرستم اینو ؟😂😂😂چون حس میکنم کادوی آنچنانی نیس

من باشم  خیلی خوشحال میشم  اینکه توبراش میفرستی ارزشمندش میکنه

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
2731