2733
2739

البته ۱۵هفته باردارم ولی پرسیدم دکترم میگه اشکال نداره ولی همش اطرافیان میگن دکترا بعضی وقتا خیلی آسون میگیرن همه چی رو 

فقط میخوام از کسلی بیرون بیام دوش هم گرفتم گفتم سرحال باشم ولی بیشتر خوابالو شدم

خدایا شکرت بابت همه چی .💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تو بارداری زیاد بخوابی بچه اروم تر میشه معمولا

چه اشمالی داره اگه کار نداری بخواب

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
تو بارداری زیاد بخوابی بچه اروم تر میشه معمولا چه اشمالی داره اگه کار نداری بخواب

خواب که میرم بعدش یه حس بد دارم همه کارام رو صبح زود انجام دادم تا نگاه گوشی میکنم که لااقل فیلم تماشا کنم سریع و خوابم میاد 

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
خواب که میرم بعدش یه حس بد دارم همه کارام رو صبح زود انجام دادم تا نگاه گوشی میکنم که لااقل فیلم تما ...

میتونه به خاطر فصل هم باشه

سیب تاثیرش بیشتره

به جا قهوه سیب بخوری بهتره

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله