2733
2734
عنوان

محیط کار سمی

78 بازدید | 6 پست

اگه کلی قسط و بدهی داشته باشید و مجبور باشید توی جایی کار کنید که حقوقش خیلی خوبه ولی مدیراش خیلی بی منطق و بداخلاق باشن، همکاراتون زیرآب زن و بدجنس باشن و خیلی محیط کارتون استرس زا و سمی باشه حاضرین اونجا کار کنید اگه هم بخواین استعفا بدین جای دیگه نمی تونید کار پیدا کنید و قسط هاتون می مونه... آیا استعفا میدین یا کار می کنید؟

اگه مجبور باشم یه مدت کوتاه تحمل میکنم و توی اون مدت خودمو جمع و جور میکنم تا یه کار جدید پیدا کنم

ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود💜 نی نام ز ما و نی نشان خواهد بود💛 زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل🧡 زین پس چو نباشیم همان خواهد بود‌‌‌...❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بحث رو دادن نیست کلا مدیراش عاشق تحقیر کردن و بی احترامی هستن 

کلا همه بالا سری ها عقده ای هستن فک نکن بری جای دیگه بهتره هرکدوم به نوعی رفتار خاصی دارن من باشم قسطم تموم شد در میام یا انتقالی میگیرم با توضیح شما فک کنم کارمند رسمی ادارات خاص باشید درسته ؟

آره تقریبا همینطوره ولی واقعا مجبورم تحمل کنم چون خیلی قسط و بدهی دارم

من بودم تحمل میکردم چون شغل خیلی تو زندگی زن موثره و استقلال و هویت زن رو بالا می‌بره 

عزیزم هر شغلی سختی داره 

هر شغلییی از دور راحت و قشنگه

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...