2752
2734

اپلای تو این رشته نسبتا سخته. بخوای فاند بگیری فقط اگه برا دکترا اپلای کنی میتونی برا ارشد احتمالش کمه و باید شهریه زیادی بدی .

چرا میخوای اپلای کنی؟ اپلای بیشتر بدرد رشته های مهندسی علوم پایه میخوره که بازار کار ندارن درآمدشون از۲۵ میلیون کمتره و جای پیشرفت هم نداره

رشته شما بعد ۷_۸ سال کار کردن  و سابقه ، 40_50  میلیون ۶۰ میلیون یا بیشتر در ماه  حقوق دارین . بعدم خیلی استخدام میکنن فرصت شغلی زیاده ‌. چرا میخوای اپلای کنی؟؟؟؟!

اپلای تو این رشته نسبتا سخته. بخوای فاند بگیری فقط اگه برا دکترا اپلای کنی میتونی برا ارشد احتمالش ک ...

عزیزم من با خانوادم خیلی مشکل دارم چند سال متعدد افسردگی دارم اینجا بمونم دست از سرم برنمی‌دارن همیشه جنگ دارم 

میخواستم اپلای کنم اگه شد برم خلاص شم واقعا آینده ای ندارم‌اینجا به خصوص این که به کسی وابسته نیستم بخوام برم از لحاط روحی روانی یا عاطفی برام اونقدر سنگین نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید