2737
2739

من خودم ۱۲ سالم بود سوار شدم سال ۹۴  پرواز مشهد به تبریز 

ی مهماندار بود خیلیی خوشگل بود هنوز بعد از ۸سال چهره ش یادمه سفید برفی لبا قلوه ای  پوست صاف و یکدست  موهاش هم رنگ کرده بود بور بود انگار اون زمان خیلیییی خشگل ب حساب میومد😂صدای قشنگی هم داشت . 

بعد که هواپیما بلند شد من کنار پنجره نشسته بودم دریای خزر  سمت شرق ی بریدگی داره سمت استان گلستان و اینا 

اونو قشنگ دیدم هنوز یادمه  فقط همینا یادمه

فقط همون یبار سوار شدم 

شما بگین🥰💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوار نشدم

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2742

بکی از معیارای مهماندار شدن چهره س معمولن وای رو دریا خیلی وحشتناکه من دوسال پیش مشهد به تهران اینقد خلبانه بد فرود میومد همه داشتن سکته میکردن منم وحشت کرده بودم فقط بع شوهرم میگفتم تموم نشد؟ولی شوهرم میگه قله ی دماوند ازون بالا عالی بود حیف نشد ببینی

2738

اولین بار شب بود از بالا فقط چراغ شهرها مشخص بود چیزی ندیدم  

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706