2737
2734
عنوان

شوهرم بعدازخیانتش توبه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 32754 بازدید | 284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدجزییات ماجراجالب نبوداماهدفم ازبیان این موضوع این بودکه بگم همسرم بعدازخیانتش واقعاتوبه کردومن ازاین قضیه مطمئنم.

شایدنبایداین ماجرارواینجامطرح میکردم اماگفتم شایدبدردکسی بخوره

2731
شایدجزییات ماجراجالب نبوداماهدفم ازبیان این موضوع این بودکه بگم همسرم بعدازخیانتش واقعاتوبه کردومن ازاین قضیه مطمئنم.شایدنبایداین ماجرارواینجامطرح میکردم اماگفتم شایدبدردکسی بخوره

مرسی که گفتی .ایشالا همیشه خوشبخت باشی. به نظر من با یه کپی پیست هم میشه بهم ریخت چیز کمی نیس

جرا تو دلشو خالي ميكني شما جه اصراري داري بكي اين كارو انجام ميده

الكي بگم نه ديگه توبه كرده كه خوشحال شه؟! من اين خانومو شوهرشو نميشناسم ولي نديدم كسي ٢ بار خيانت كنه يهو متحول شه 

2740

عزیزم همه پست ها رو خوندم.من فکر میکنم توبه ای در کار نیست.و کسی که یکبار خیانت کنه بار بعد راحتتر اینکارو تکرار میکنه و قبح قصیه براش میره. خیلی باید مراقبش باشی

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
شایدجزییات ماجراجالب نبوداماهدفم ازبیان این موضوع این بودکه بگم همسرم بعدازخیانتش واقعاتوبه کردومن ازاین قضیه مطمئنم.شایدنبایداین ماجرارواینجامطرح میکردم اماگفتم شایدبدردکسی بخوره

خیلی به درد خورد واقعا😑😑😑😑😑

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
الكي بگم نه ديگه توبه كرده كه خوشحال شه؟! من اين خانومو شوهرشو نميشناسم ولي نديدم كسي ٢ بار خيانت كنه يهو متحول شه

یعنی احتمالش صفره؟اصلا امکان نداره کسی متحول بشه؟ من مبشناسم لات محل مشروب خور چاقو کش الان توبه کرده به قول خودش توبه مردانه.... الان شده معتمد مردم ..... 

من تو رو خیلی (حالت چطوره؟)❤