2737
2739

قد کوتاه نمیشه یا کمبود کلسیم نمیگیره؟؟؟

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم شیر خودمو میخورد ۱۸ ماهگی شیر ازش گرفتم قد بیشتر به ژنه

بعد که ازش شیر گرفتی شیر پاستوریزه دادیش؟

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2731
بچه خواهر من یکسال و ۸ماهشه حدود ۵ ماه پیش از شیر گرفته شده و شیر پاستوریزه میخوره توی لیوان 

بچه من لیوان رو میریزه 

2740

منم دخترم ۲۳ خرداد دو سالش میشه موندم از شیر بگیرمش یا نه چون آلرژی داره و بعدش نمی تونه هیچ شیری مصرف کنه ....

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
منم دخترم ۲۳ خرداد دو سالش میشه موندم از شیر بگیرمش یا نه چون آلرژی داره و بعدش نمی تونه هیچ شیری مص ...

من پسرم ۲۲ خرداد دو سالش میشه 

آلرژی به پروتیین گاوی داره؟

من پسرم ۲۲ خرداد دو سالش میشه  آلرژی به پروتیین گاوی داره؟

آره  به پروتئین گاوی و ماهی و میگو 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
آره  به پروتئین گاوی و ماهی و میگو

پسر منم الرژی داره تست زدم به گردو بود و گرد درخت خرما 

پسر منم الرژی داره تست زدم به گردو بود و گرد درخت خرما 

شیر  و قطع کنیم شیز گاوی نمی تونن بخورن...خیلی نگرانم شاید ققط شیر شبش و قطع کنم.

شیر  و قطع کنیم شیز گاوی نمی تونن بخورن...خیلی نگرانم شاید ققط شیر شبش و قطع کنم.

مطمعنی آلرژیش برطرف نشده؟؟ اکه برطرف نشده شیرشو قطع نکن