2752
2734
عنوان

توصیه برای کسایی که میخوان درجا چاق بشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 81 پست
اگ معجون هر روز بخوریم وزنمون حتما ۵کیلو اضافه میشه،؟ من کم اشتهام ی پودری چیز سراغ نداری؟؟؟

غذا تو هر روز بیشتر کن .مثلاامروز بجو پنج قاشق برنج میخورم دو روز بعد حتما شش قاشق .اینو تا چند وقت ادامه بده یواش یواش معده ات گنجایشش بیشتر میشه 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

غذا تو هر روز بیشتر کن .مثلاامروز بجو پنج قاشق برنج میخورم دو روز بعد حتما شش قاشق .اینو تا چند وقت ...

اینو همه میگن ولی من خودم اینجوری ام که بزور نمیتونم بخورم بالا میارم

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
اینو همه میگن ولی من خودم اینجوری ام که بزور نمیتونم بخورم بالا میارم

همینه دیگ باید ب زور بخوری تا عادت بشه .دکتر تغذیه خیلی موثره من تا پنجاه قاشق رفتم ولی ولش کردم ترسیدم ک چاق بشم 

همینه دیگ باید ب زور بخوری تا عادت بشه .دکتر تغذیه خیلی موثره من تا پنجاه قاشق رفتم ولی ولش کردم ترس ...

من خیلی دوس دارم چاق بشم حداقل ۶۵ کیلو ولی اصلا تغییری نمیکنم

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️

اقا یسوال کسی میدونع بگه 

واسه کسایی ک میخان چاق شن چن قاشق باید غذا بخورن؟ 

افراد چاق چطور چنتا قاشق باید بخورن؟ 

من جدیدادارم پرخوری میکنم از نظر خودم چون اشتهام خیلی ید بود و ۲۰ قاشق ۲۵ قاشق میخورم میخام ببینم کمه ؟؟ یا کم‌کم. زیادش کنم 😐

حوصله ندارم ولم كنيددد💀
من خیلی دوس دارم چاق بشم حداقل ۶۵ کیلو ولی اصلا تغییری نمیکنم

خوب شاید خدای نکرده مشکل بدنی باشه ؟!

حالا دکتر برو .از دکتر تغذیه ای ک من رفتم دوستم نتیجه عالی گرفت خیلی لاغر بود الان تو پر شده 

صبحا فعالیتم بیشتره ،بعد اون تخم مرغ و سیب زمینی ۲_۳ساعت بعدش می تونم بخورم

خوب اول تخم مرغ و سیب زمینی و بخور بعد معجون 

با معده خالی اصلا پیشنهاد نمیکنم 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡
اگ معجون هر روز بخوریم وزنمون حتما ۵کیلو اضافه میشه،؟ من کم اشتهام ی پودری چیز سراغ نداری؟؟؟

اره

کالری دریافتیت هم باید بیشتر باشه 

اگه خواستی چند تا بهت بگم به جز معجون

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡
2706