2752
2734

درست کردن معجون 

مواد : یک لیوان شیر ، دو عدد موز ، ۶ عدد پسته ، ۶ عدد بادام درختی ،۶ عدد بادام هندی ، ۴ عدد خرما ، ۴ عدد گردو ، یک قاشق کره بادام زمینی ، یک قاشق عسل ، دو تا سیس رایس 

و همه اینا رو تو مخلوط کن قاطی کنید و میل کنید 

فوق العاده مقوی و عضله ساز برای بدنسازی 

اگر هر روز یک لیوان از این بخورید افزایش ۵ کیلو تو یک هفته 

درضمن غلظتش باید مثل کره بادوم زمینی باشه تا همون حد غلیظ که بشه حتی با قاشق هم خورد 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چاقی سریع برای کبد بشدت خطرناکه

جدی نمیدونستم 

اما این یه چیز سالم و مقویه مثلا چاقی با چیزای مضر مثل فست فود و اینا نیست 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡
سیس رایس چیه؟

یه چیزایی مثل چیپسه که مال ورزشکاراس و توی رژیم استفاده میشه 

سوپر مارکتا دارن 

خودتون امتحان کردین

من یه مدت چند سال پیش خوردم خیلی صورتم تپل و خوشگل شد ولی خیلی جوش زدم ول کردم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
خودتون امتحان کردین

بله من بدنسازم 

یکی از وعده های اصلی قبل تمرینمه 

چون بیش از حد انرژی میده 

😂😂😂😂چرا حالم بهم خورد؟  در این حد زورکی هم ن دیگ

خودمم این شکلیم 

بعد خوردن یه نصف لیوان به حدی سنگینه انگار سه بشقاب برنج خوردی داری میترکی 

2706