2737
2739

بچم پنج ماهشه دوروز بهش سرلاک میدم ی قاشق مرباخوری با ۳ قاشق اب مخلوط میکنم  احساس میکنم کمه زیادش کنم؟

شما چقدر میدادین

کاربری دست دونفر

سرلاک سنگینه هر ۴ روز نصف قاشق بیشتر کن

من پسرم سرلاک ندادم.

حریره دادم هر دو روز یه قاشق اضافه کردم

بعدش هم هر وقت خودش سیر میشد دیگه نمیخورد

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با فرنی شروع کردم بعد دو روز یه پیاله بزرگ میدادم بعدش غذای سفره تا الان که ده ماهشه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2728
سرلاک سنگینه هر ۴ روز نصف قاشق بیشتر کن من پسرم سرلاک ندادم. حریره دادم هر دو روز یه قاشق اضافه کر ...

منم فکر کروم سرلاک خوبه برای شروع بعدا حریره بادام بدم تو ۵ ماهگی اشکالی نداره حریره بادام؟

بعدم میشه نحوه تهیه حریره بادام و بگی

کاربری دست دونفر

سرلاک ندادم 

اولش با لعاب برنج شروع کردم‌ و فرنی رقیق و حریره بادام 

از روزی سه قاشق غذا خوری و بعدش در عرض یک هفته به نسبت اشتهای خودش رسوندمش به سه وعده هر وعده سه قاشق غذا خوری 

و بعد یک ماه چهار وعده هر وعده هر چقدر خودش خواست

اصلا نمیشه برای بچه ها حد و حدود مشخص کرد میزان اشتهاشون حتی تو روزهای مختلف هم متفاوته 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
منم فکر کروم سرلاک خوبه برای شروع بعدا حریره بادام بدم تو ۵ ماهگی اشکالی نداره حریره بادام؟ بعدم می ...

بادوم پوست گرفته شده رو ۵ دقیقه بزار تو اب جوش تا پوست قهوه ایش جدا شه بعد که خشک شد با اسیاب خون اسیاب کن

برنج هم بزار یه شب خیس بخوره بشور و خشک کن و خوب اسیاب کن

بعد یه قاشق حریره یه قاشق ارد برنج یه کوچولو نبات و یه کم گلاب یا پودر هل با یک لیوان اب رو شعله کم بزار بپزه غلیظ که شد بده میتونی یه کم کره هم بهش اضافه کنی

سرلاک فقط چاق کننده هست برا شروع اول فرنی و حریره بده بعد سوپ

من برا صبحانه اینم میپزم پسرم دوست داره

جو پرک و نصف سیب میزارم با ابپ بپزه بعد پوره میکنم خرما و کره و یه کم دارچین بهش اضافه میکنم خرما پوره شده

خیلی خوش طعمه

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
2740