2733
2734
عنوان

کسی که چشماش دور میچرخه

142 بازدید | 8 پست

بچه ها من چند وقت پیش با خواستگارم بیرون قرار داشتم.یجای باز قرارگذاشتیم،تو یه کافه بود،این همش داشت این ور واونور نگاه میکرد،البته اونجاها هیچ دختری نبود ولی همش چشماش میچرخید،من خوشم نیومد ازاین حرکتش،شما بودین چکار میکردین

منم خواستگار داشتم

به تیپ تموم دخترا نگاه میکرد

بعد میگفت این تیپ خیلی زیاد شده

حتی به باسنا نگاه میکرد

و می رفت به یارو‌میگف  مانتوت بالاس درست کن

یا میگفت چقدر لباس یارو چسبناک

این مردا کمبود شخصیت  دارن

هیچ وقت شریک خوبی نیستن

دریایی از حرف
منم خواستگار داشتم به تیپ تموم دخترا نگاه میکرد بعد میگفت این تیپ خیلی زیاد شده حتی به باسنا نگاه ...

اره دقییقا....من نمیدونم این چرا همش اینور اونور نگاه میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مشاور حرف میزد میگفت اگه طرفتتون تو قرارش سرش اینور اونور چرخید حواسش به این ور اون ور بود همون جا فرار کنید نمونید

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2731
یه مشاور حرف میزد میگفت اگه طرفتتون تو قرارش سرش اینور اونور چرخید حواسش به این ور اون ور بود همون ج ...

این متاسفانه تو کافه که بودیم همش اینور اونور نگاه میکرد

این متاسفانه تو کافه که بودیم همش اینور اونور نگاه میکرد

پس دورش خط بکش

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2740
حتی با اینکه اونجا دختری هم نبود

اره