2737
2739
عنوان

شقاق سینه

145 بازدید | 20 پست

الان یکو نیم ساله دارم شیر میدم همیشه ی خدا یکی از سینه هام زخمه اصلا خوب نمیشه دیگه امونمو بریده کرم هیدرودم خریدم هیچ تاثیری نداشت فک کنم عفونت کرده

کسی اگر راهکاری میدونه بگه تورو خدا مردم

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
از شیر بگیرش بسشه

وای اونقد وابسته س که نگو

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دکتر نرفتی عزیزم؟

اگه عفونت کرده پماد تترا سایکلین بزن

و میگن بهترین درمان شیر خودته ،بدوش رو یه پنبه یا دستمال کاغذی و بذار رو سی‌نت بمونه

آخی میدونم چه دردی داره🥲

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
عزیزم شیر خودتون بهترین درمانه دائم از شیر خودتون روی زخم ها بزنید بگذارید خشک بشه دوباره همین کار ر ...

گاهی که یادم میاد میزنم

این الان چند ماهه اینطوریه یه کوچولو مث جوش قلمبه شده سرشم کمی سفید

خوب نمیشه دیگه هر وقت که شیر میدم میمیرمو زنده میشم

گاهی که یادم میاد میزنم این الان چند ماهه اینطوریه یه کوچولو مث جوش قلمبه شده سرشم کمی سفید خوب نم ...

میدونم دردش خیلی بده شیر چربی خوبی داره باعث تسکین و مداوا میشه امروز دائم این کار رو انجام بدین ان شاءالله که بهتر میشه

2740
دکتر نرفتی عزیزم؟ اگه عفونت کرده پماد تترا سایکلین بزن و میگن بهترین درمان شیر خودته ،بدوش رو یه پ ...

نه چه دکتری برم عزیزم

عزیزم هروقت شیر میدی بعدش روغن بنفشه پایه زیتون اگر اشتباه نکنم بزن به سر سینه ات و پلاستیک بذارروش که چربیش به لباست نره 

عالیه یعنی چندبار که بزنی راحت میشی 

من سر یکی از بچه هام همش دهنش آفت میزد و‌سینه منم زخم میشد 

یعنی سینمو دهنش میذاشتم ضجه میزدم از درد 

وااای یادم اومد حالم بد شد 🥴🥴 

ولی یکی این روغن و‌گفت زدم یمدت راحت شدم!! 

خوبیش اینه لازم هم‌نیست بشوریش!

میدونم دردش خیلی بده شیر چربی خوبی داره باعث تسکین و مداوا میشه امروز دائم این کار رو انجام بدین ان ...

چشم عزیزم

خوب چند روز بدقلقی می کنه خوب می شه

آخه هنوز زوده عزیزم چند ماهی وقت هست

عزیزم هروقت شیر میدی بعدش روغن بنفشه پایه زیتون اگر اشتباه نکنم بزن به سر سینه ات و پلاستیک بذارروش ...

واسه من آفت نیست دهن بچه که چیزی نیست

فک کنم عفونت کرده

نه چه دکتری برم عزیزم

دکتر زنان یا حتی داروخونه سوال کن پماد شقاق سینه بهت میده زود خوب میشی

راستی میگفتن روعن نباتی یا روغن گاو هم خیلی خوبه 

اما اگه حس عفونت داری حتما تتراسایکلین بزن زود خوب میشی

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
دکتر زنان یا حتی داروخونه سوال کن پماد شقاق سینه بهت میده زود خوب میشی راستی میگفتن روعن نباتی یا ر ...

یه دفعه رفتم داروخانه اون اوایل شیر دهی کرم هیدرودرم داد اونموقع مث حالا نشده بود شقاق بود زدم زود خوب شد 

ایندفعه هر کرمی بگی زدم خوب نمیشه فک کنم عفونت کرده

2706