2752
2734

اگه ناراحت نمیشید...

یه صلوات برا ظهور امام زمان عج وحل مشکلات همه 

بفرستید🙏

عاقبت بخیر ان شاءالله 🥀

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته

الهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری سلام الله علیه 

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته

الهم صل علی محمد و آل محمد 

بچه ها جون سلام

برای ظهور آقا امام زمان صلوات بفرستید

دعا کنید بیاد،این همه ظلم و جنگ و فقر...

خدایا صدای مارو بشنو

خدایا نگاه کن این دنیا چقدر عذاب آوره برای مردم غزه و بقیه افراد

میشه لطفا لا ب لای دعا های سرتون برای منم دعا کنید؟

خیلی دوسدارم شاغل بشم و دارم تلاش می‌کنم

دو تا بچه دارم خدا کمک کنه بتونم معلم بشم،شاید در آینده بتونم براشون کمک مالی هم باشم

خدایا به بزرگیت قسم آرزوهای خوب همه رو بر آورده کن،آرزو های منو هم برآورده کن

ممنونم از دعاهای خوبتون❤️🥰

2706