2737
2739
عنوان

خدا حواسش هست 🕊️💚

105 بازدید | 5 پست

سلام 🌼 

بعد از فوت همسرم ،خانوادش خیلی اذیتم کردن و سر یک سری مسائل بهم تهمت زدن ،روزایی رو که باید با آرامش میگذروندم تا از شوک در بیام درگیر تنش و بحث و دعوا بودم🥀

شب‌های قدر خیلی با خدا و امام زمان صحبت کردم و همه چی رو بهشون سپردم 💚

امشب متوجه شدم همه اون دروغها و تهمتی که به من زدن رو شده و مادر شوهرم داره تمام تلاششو می‌کنه منو ببینه و معذرت خواهی کنه

هیچ وقت به اندازه الان خدا رو نزدیک خودم احساس نکردم،باورم نمیشه همه حرفهای منو شنیده 🥺😍

💜                                                                                                                                                                                                                                           

خانوما اون تاپیک ک پربازید شده نوشتم فقط کسایی که حاجت دارن بیان ماله منه آخرین تاپیکی ک گزاشتم بخونید نوشتم گزارشم بزنید پای زندگیم وسطه الان شده پر بازید تورو آن گزارشش بزنید این پستو با یایمیل دیگم ک قبلا داشتم آمدم توروقران گزارشش بزنید خواهش میکنم

توی داغ آرین تاپیک دو روز گذشته سومی التماست ن میکنم بخاطره بچم گزارشش بزنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وقتی کلمه صبر رو میشنویم،

پیش خودمون میگیم؛

وای چقدر صبر کنیم دیگه،

چقد باید تحمل کنیم،

پس کی درست میشه،

پس کی جور میشه!!!!!

عزیز خداوند،

وقتی برای چیزی باید صبر کنی و

طول میکشه بدون به حکمت نیست،

وقتی سپردی دست خدا و از خودش خواستی، صبر کن.

پذیرش‌زندگی‌مطمئن باش خداوند

خودش به وقت مناسبش بهت میده

اون چیزی رو که باید بده.

اگر نداد فوری عصبی نشو، بی حوصله نشو،

بدون که از به نفعت نبود و خدا بهترش رو برات در نظر داره.

خدا تنهات نمی زاره مطمئن باش.

2728

حرف زدن با امام زمان واقعا معجزه می‌کنه لطفا هر موقع دعا کردین؛ لا به باش برا منم دعا کنین بگین که تو درساش موفق باشه و دست اون هم اتاقیش رو شه🙃💚

اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُبهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️ 
حرف زدن با امام زمان واقعا معجزه می‌کنه لطفا هر موقع دعا کردین؛ لا به باش برا منم دعا کنین بگین که ت ...

حتما عزیزم🌼

💜