2752
2734
عنوان

کسی با جلوگیری باردار شده؟

157 بازدید | 16 پست

بچه ها میگم کسی هست یا تو اطرافیان دیدین که با جلوگیری حامله بشه؟ جلوگیری داشتم با ک .اندوم یه هفته گذشته از موعدم تست هم نزدم میخواستم ببینم اصلا احتمال بارداری هست؟ 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
احتمالش هس یه بی بی بزن

باشه پس میزنم ممنون 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

خیلی احتمالش کمه اگه از اول کا.  ندوم بذاری 

یعنی پیش اب هم نره داخل

من ۷سال اینجوری جلوگیری کردم

۲ماه مراقبت نکردم الان باردارم😂😂

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
هر چیزی احتمال داره حالا یه تست میزدی ببینی چه خبره 

آره میزنم 

این چرت و پرتایی ک میگن هست ولکن نه نمیشه عزیزم مگه میشه اخه  استرس گرفتی عقب افتاده شرایط ا ...

آره نظر خودمم همینه 

خیلی احتمالش کمه اگه از اول کا.  ندوم بذاری  یعنی پیش اب هم نره داخل من ۷سال اینجوری جلو ...

😅😅 بسلامتی عزیزم مبارکه ، میگم که غیر ممکنه