2752
2734
عنوان

دلم عشق میخواد

128 بازدید | 11 پست

سلام دوستان ، من متاهلم و شوهرم هم آدم خوبیه ولی دلم میخواست عاشقم باشه 

مثلا برام کادو بگیره ، سوپرایزم کنه ، منو ببره جاهای قشنگ ، با هم خوش بگذرونیم ، اگه بهش میگم دلم فلان چیزو میخوام برام فراهم کنه ولی ... اینجوری نیست ، اهل خرج کردن نیست و ...

دو روز بود دلم گرفته بود ، چقدر ازش خواهش کردم منو ببره پارک ولی گفت خستم ، حال ندارم 

بعد همینکه خواهرش گفت پسرمو ببر پارک بلافاصله گفت باشه ،میبرتش 😔

همیشه ازش میخوام تو خونه باهام حرف بزنه ، بهم محبت کنه ، بهم توجه کنه ... 

شما هم زندگیتون اینجوریه؟ همسر شما چقدر بهتون محبت میکنه ؟ حق دارم ناراحت باشم؟ به نظرتون چکار کنم ؟

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرمنم همینه،تو خونه هم همش سرش تو گوشیه باهاشم حرف بزنی حالیش نمیشه😪

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!

دلم عشق میخواد ... یه عشقی که من اولویتش باشم 

ولی ، گاهی خودمو سرزنش میکنم و میگم ایکاش جور دیگه ای رفتار میکردم 

به نظرتون مقصر منم ؟

منم اینجوریم. دوست دارم موقع ناراحتیام باهام حرف بزنه‌. گریه و غصم براش مهم باشه. کلا محبت کلامیش زیاد باشه. اصلا بلد نیست قربون صدقه بره‌. ولی انتقاد ایرادگیری و لجبازیش عالیه. 

الهی نگاهی
باهاش در مورد همین چیزایی که گفتی برو صحبت کن خیلی معمولی و محترمانه شوهرته 

حرف زدم ، ولی نتیجه ای که بخوام ندیدم !!! 

وای خدا رو شکر ازاون روزهایی که هی دلم رمانتیک بازی میخواست ،گذشتم و دیگه هیجانی نمیشم و منطقی شدم خ ...

یعنی دلن نمیخواد کسیکه کل زندگیتو براش دادی و به خاطرش از خانوادت گذشتی دوستت داشته باشه ؟؟؟ 

یعنی دلن نمیخواد کسیکه کل زندگیتو براش دادی و به خاطرش از خانوادت گذشتی دوستت داشته باشه ؟؟؟ 

هر چی یادمه از این حسرت ها داشتم 

اما الان واقعا چند سالیه  احساس میکنم برام مهم نبست ،احتیاجی به دوس داشتن اون ندارم دیگه  ،دارم زندگیمو میکنم چه با محبت چه بی محبت 

خدا رو شکر چیزهای دیگه ای تو زندگیم هست که راضیم کنه مثل بچم ،خونوادم ،امیدوارم خدا اونا رو برام نگه داره