2733
2734

یکساله درگیرم از بین نمیره الان دیدم یجای دیگمم شده انقدر گریه کردم حالم خیلی بده😭😭ففط اونایی که تجربشو دارن میفهمن چقدر بده هیچ جوره هم خوب نمیشه چقدر هزینه درمان و دارو دادم هییییچی نشده بدترم شده تروخدا هرکی از یه درمانی نتیجه گرفته بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه وضع مالیتون خوبه کرم کیووی بخر گرونه ولی عالیه برااگزما

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
اگزما همون زگیله ؟؟

نه خشکی پوست

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

من تجربه نداشتم اما یه گروهی هست تلگرام ، یه فروشگاه محصولات طب اسلامی داره، دیدم تجربیات می‌ذاره توش، فکنم روغن های بخصوصی داره، اسمش سرچ کن، اسم گروهش فروشگاه طیطه مارکت هست ، فکنم روغن بان داره برای اگزما

عزیزم منم گرفتارش بودم،دکترای مختلف وداروهای مختلفو امتحان کردم،نتیجه نگرفتم،همه انگشتام ترک خورده بود،رفتم انگشت نگاری،گفتن نمیشه اثر انگشت نداری هیچی.

کرم مرطوب کننده هیدرودرم  رو با  یک قاشق مربا خوری ژل آلوئورا مخلوط کردم ویه قاشق چای خوری عسل،داخل قوطی کرم ریختم.باورت نمیشه دستام خوب شد.اثر انگشتام خوب شد.

اینو امتحان کن،جواب گرفتی،دعام کن

چند ملیون هزینه دکترا و داروهای مختلف کردم یه کرم که چیزی نیس دیگه شما خودت نتیجه گرفتی ازش؟

عزیزم نزدیک ۲میلیون میشه یه دونه کرمش اگه میتونید بخرید اره دخترعموم استفاده کردن خوب بود،بعد چیزای تند وادویه دارنخور،موقع ظرف شستن وآشپزی دستکش کن

عزیزم منم گرفتارش بودم،دکترای مختلف وداروهای مختلفو امتحان کردم،نتیجه نگرفتم،همه انگشتام ترک خورده ب ...

عسلو خیلی شنیدم الانکه دیدم یجای دیگه از پام زده داغون شدم 😭 اوردم زدم الان عسل ببینم چطور میشه

2706