2733
2734
عنوان

بین شامپوهای ایرانی کدوم خوبه؟؟؟؟؟

1016 بازدید | 70 پست

گلرنگ ابی رنگ دارم انگار توش اسیده چشم رومیسوزه کف سرم رو میخارونه و موهامو می ریزه !

شاید رنگ صورتیش خوب باشه

بچها اونقدر دلم یه شامپو میخواد که کف سرمو نه چرب کنه نه کویر 

ولی نیست پیدا نمیکنم 

برات لحظه ای رو آرزو میکنم که این آیه میگه:  "قَد‌اٌوتِیتَ‌سُؤلک"  خواسته ات به تو داده شد🥺🤲

لروکس میزدم یه مدت خوب بود

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شامپویی ک خوبه ک سولفات توش نباشه. شما موهاتون چه مدلیه

بدون سلفات ، کاندید و چند مارک دیگه خریدم 

کف نمیکنن ولی خشک میکنن

موهام تقریبا خشکه

برات لحظه ای رو آرزو میکنم که این آیه میگه:  "قَد‌اٌوتِیتَ‌سُؤلک"  خواسته ات به تو داده شد🥺🤲
سی رِین و ناتل برا دکتر عبیدیه  یه مدت تو شرکتش کار میکردم جنساشون خوبه شناخت دارم

من هیجا سی رین اینا ندیدم 

شبیه شامپو تخم مرغیه جنسش؟

من موهام خشکه

نمی‌دونم والا خرسیه شکلش بعد توش آلورا هم داره 

تا حالا همچین چیزی که گفتی ندیدم 

ایرانیه؟

میشه ازش عکس بدی لطفااا 

2706