2733
2734
عنوان

شوهرم هرروز میگه مامانم اولویتمه

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 53 پست
چی میشه اسم مادرشو میاری مگه؟ نمیشه نگی؟

ببین مقصر خودمم هستم ولی واقعا بعضی کارای مادرشوهرم رو مخمه گله کنم بهش سریع طرف میگه مامانم درست میگه حالا میدونه واقعا مامانش اشتباه کرده ولی بازم میگه مامانم درست میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس این روش به درد زندگیت نمیخوره   یه جور دیگه باهاش رفتار کن و قلقش رو پیدا کن

قلش چیه خیلی بد قلقه اون کارایی که اون دلش میخاد بکنم برا من عذاب اوره

خوب اسم مادرشو نیار تا بحثی نباشه  تو با رفتارت اونو بیشتر حساس کردی الان فکر میکنه تو میخوای ...

بخدا بره بیاد نره اصلا من دخالتی نمیکنم ولی اینکه همیشه بدون چون و چرا  از مامانش حمایت میکنه رو مخمه

2731

کم کم عوض میشه  صبور باش   اینچیزا تواکثر مردا و حتی زنها طبیعیه  تعصبات تا چندسال اول زندگی  هست بعد کمرنگ ترمیشه 

📕واقعاً چرا خودتونو از لذت کتاب خوندن محروم می‌کنید؟📕بابا کتاب خودِ درمانه، درد و رنجاتونو از یادتون می‌بره، بغلتون می‌کنه،  حالتونو به طرز عجیبی خوب می‌کنه، همه جا کلی کمکتون می‌کنه چیز کاربردی یادتون می‌ده، باعث می‌شه معمولی نباشید، باعث می‌شه مغزتون خالی نباشه، ارزشمندتون می‌کنه، باعث می‌شه چیزی برای گفتن یا ارائه دادن داشته باشید، لول شخصیتتونو می‌بره بالا تر، کتاب خود مدیتیشنهکتاب باعث میشه تا رنج ها غمگینتون نکنن ...بهتون کمک میکنن که رنج هاتونو درک کنیدوهوشیار بشید ..!) در گرفتاریها ب کتاب ها پناه ببریم )   ❤ کاربری قبلیم یک ملکه بود ک رمز کاربریمو فراموش کردم 😢
ببین مقصر خودمم هستم ولی واقعا بعضی کارای مادرشوهرم رو مخمه گله کنم بهش سریع طرف میگه مامانم درست می ...

بنظر من زرنگ باش گله رو پیش خود مادرش کن جوابتو بده پشت سر ب شوهر گفتن چ فایده ای داره اخه

۷ ساله

از مادرش مطلقا بد نگو

وقتی ازشون حمایت میکنه بیتفاوت باش و گارد نگیر کم کم اوضاع درست میشه

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد
بخدا بره بیاد نره اصلا من دخالتی نمیکنم ولی اینکه همیشه بدون چون و چرا  از مامانش حمایت میکنه ر ...

عوض نمیشه نادیده بگیر اصلا ازش نپرس اینجا منو و مامانت اختلاف داریم و سعی نکن شوهرت رو بین خودت و مادرشوهرت قرار بدی تا مجبور به انتخاب شه 

و سعی کن رفت و آمد خودت رو با مادرشوهر کم کنی تا کمتر حرف و حدیث بینتون پیش بیاد 

بنظر من زرنگ باش گله رو پیش خود مادرش کن جوابتو بده پشت سر ب شوهر گفتن چ فایده ای داره اخه

اره واقعا انگار مشکل خودمم باید جواب مادرشوهرمو همونجا بدم

دلم میخاد جدا شم بخدا خسته شدم 

حرف مادر صاحاب مرده اش نکش وسط!  بی خیال!  حالا انگار مادرش براش تخم طلا می کنه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بحث پیش میاد انگار منم حساس شدم رو مامانش 

یه مدت فکر کن مامانش وجود نداره، در موردش صحبت نکن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

تجربه من اینه ک ب خود مادرم گله نکن تو زندگی مشترک ب جایی میرسی ک کور و کر و لال ادامه میدی بخاطر ارامش خودت بخاطراعصاب خودت بخاطربچه هات بخاطر زندگیت و ب اینجا ک رسیدی عادت میکنی ب توجه نکردن ب حرفای مفت ب رفتارهای بی اهمیت پخته میشی و همه چیز شروع میکنه ب درست شدن 

📕واقعاً چرا خودتونو از لذت کتاب خوندن محروم می‌کنید؟📕بابا کتاب خودِ درمانه، درد و رنجاتونو از یادتون می‌بره، بغلتون می‌کنه،  حالتونو به طرز عجیبی خوب می‌کنه، همه جا کلی کمکتون می‌کنه چیز کاربردی یادتون می‌ده، باعث می‌شه معمولی نباشید، باعث می‌شه مغزتون خالی نباشه، ارزشمندتون می‌کنه، باعث می‌شه چیزی برای گفتن یا ارائه دادن داشته باشید، لول شخصیتتونو می‌بره بالا تر، کتاب خود مدیتیشنهکتاب باعث میشه تا رنج ها غمگینتون نکنن ...بهتون کمک میکنن که رنج هاتونو درک کنیدوهوشیار بشید ..!) در گرفتاریها ب کتاب ها پناه ببریم )   ❤ کاربری قبلیم یک ملکه بود ک رمز کاربریمو فراموش کردم 😢