2733
2734
عنوان

شوهرم هرروز میگه مامانم اولویتمه

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 53 پست

اسی منم تو عقد شرایط ترو داشتم مادرشوهرم بدترین بی احترامی ترو توجمع بهم میکرد .یک نمونه جلو خاهراش و داماداشون  شوهرم گفت مامان لباس زیر برام نشستی ؟.. مادرشوهرم گفت زنت بشوره بلده بیاد به زیرت بخوابه یاد ندارم ظرف بشوره ؟...

یا نمونه دوم با همسرم بازار بودم زنگ زد به دعواکردن که چرا ظرفارو نشستی رفتی 😐

هر دفعه هم به شوهرم گله میکردم می‌گفت خب راست میگه مامانم 

یکبارم حقو بمن نداد

دفعه آخری می‌خواستیم با شوهرم بریم بیرون مادرش پیله میکرد منم ببرین .توراه بحثمون شد مامانش نشست از مامانم ب بدگویی 

رفت مامانشوپیاده کرد منم گفتم ببر خونه بابام 

توراه حرف می‌زدیم دوباره گفت خب راست میگه مامانم 😐

همونجا حلقمو درآوردم پرت کردم تو صورتش مانتو شالی که برام خریده بود درآوردم انداختم روش گفتم خداحافظ من نمیتونم تحمل کنم 

زد زیر گریه شوهرم .چون واقعا تصمیمم جدی بود تا حالا اونقدر عصبی و جدی منو ندیده بود 

نمیتونی حرف بزنه از بغض زیاد 

برداشت گف تومیگی چکار کنم گفتم یامن یامادرت 

ازاونجا آدم شد 

الآنم دوساله خونه خودمم من شب خونه بابام باشم این تو خونه ازگشنگی بمیره هیچی تو خونه نباشه خونه مادرش نمیره .دوتا کوچه فاصلس بامادرش 

فهمید داره زندگیشو ازدست میده تمومش کرد 

توهم امتحان کن این کارو 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مجرد بودن اینقدر سنگ خانوادشونو سینه نمی زدن😅

والا ،شوهر من مجرد بود همش با ننه و خواهراش دعوا داشتن ،با هم خوب نبودن ،در حدی که شوهر من سر عقد خواهرش گذاشت رفت مسافرت ،حالا سنگشونو به سینه میزنه 

و خدایی که در این نزدیکیست...
قلقش رو به دست بیار   باور کن بیشتر از دعوا و بحث به درد میخوره  و کاربردی تره

دخالت می کنه من الان خونه مادر شوهرم هستم از سوم عید.گن جایی زیاد باشم خسته می شم یه اتفاقی افتاد.نمی تونم بگم.برای یه اعصا خانواده اش. دخالت می کنه عید دیدنی  می رین من نمیام شوهرم جایی نمی رم قبلاک همین طور شد چهار نرفتم خونه شون مادر شوهرم عصر خواهی کرد .بعد چند ماه رفتم .این دفعه اصلا نمی رم

2731
اسی منم تو عقد شرایط ترو داشتم مادرشوهرم بدترین بی احترامی ترو توجمع بهم میکرد .یک نمونه جلو خاهراش ...

البته قبول کنید شما هم تند رفتید 

هیچکس نمیتونه اصلا و ابدا و نباید نباید نباید قید مادرش رو بزنه   

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
البته قبول کنید شما هم تند رفتید   هیچکس نمیتونه اصلا و ابدا و نباید نباید نباید قید مادر ...

میریم باهم خونشون آخرهفته ها  یاخودش گاهی شبها  سرمیزنه ولی درکل وابستگیش کمترشد 

خیلی اذیتم کردن این مادرو پسر 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم