2737
2739
عنوان

کمک میخام بیاین😩😩😩

207 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها، اولا بابت طرح سوالم شرمندم

روم نمیشد از کسی بپرسم 

دوماهه زایمان کردم. از لحاظ جنسی خییییلی سردم فقط از خدامه که شوهرم نیاد سمتم برای رابطه. اما وقتی که بگه ردش نمیکنم اما بقول خودش مثه ادم اهنی مییمونم 

کلا از اول همینطور بودم فقط اولا خودمو مشتاق نشون میدادم اما دیگه نتونستم شوهرمم میگه اولا خیلی خوب بودی اما الان😟😟😟

راهکار میخام. چکار کنم منم گرم باشم. دلم بحاال شوهر بدبختم میسوزه میگم اون چ گناهی کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نت هم بگرد ببین چه خوراکی هایی که میلتو زیاد میکنه ، بخور 

من شنیده بودم روغن گل سرخ خوبه 

اونجایی که با حرفات دل کسیو به دست میاری دیگه با رفتارات کاری نکن که از دستش بدی...💔
2731
تو نت هم بگرد ببین چه خوراکی هایی که میلتو زیاد میکنه ، بخور من شنیده بودم روغن گل سرخ خوبه

از اول همینطور ودم نمدونم چرا

معاشقه رو خیلی دوست دارم اما از رابطه جنسی خووشم نمیاد

شاید بگم تو این سه سال طعم ارضا شدنو نچشیدم یعنی نمدونم چه جوریه اصلن

چونحس خاصی ندارم

از اول همینطور ودم نمدونم چرامعاشقه رو خیلی دوست دارم اما از رابطه جنسی خووشم نمیادشاید بگم تو این سه سال طعم ارضا شدنو نچشیدم یعنی نمدونم چه جوریه اصلنچونحس خاصی ندارم

معمولا هست داروهای گیاهی که میلتو زیاد کنه عزیزم، اکثر خانوما این مشکل رو دارن گلم ، نگران نباش ، حتی اونایی که گرم مزاج هم هستن ممکنه دیر ارضا بشن 

اونجایی که با حرفات دل کسیو به دست میاری دیگه با رفتارات کاری نکن که از دستش بدی...💔
2738