2733
2734
عنوان

زگیل کف دست😭😱

88 بازدید | 4 پست

سلام خانما ممنون میشم اگر تجربه ای دارید راهنماییم کنید.

من چند وقت پیش مهمان داشتم و خانومِ مهمان کف پاشون زگیل داشتن و به گفته ی خودش واگیر داره

ایشون جورابم نداشتن و بعد از رفتنشون از ترس زگیل کل فرشا رو شامپو فرش کشیدم ، هر جایی که احتمال میدادم باشه رو شستم و به علاوه اینکه دمپایی سرویس بهداشتی رو گذاشتم داخل وایتکس چند ساعت و...

امروز عصر کف دستم یک دفعه درد گرفت همراه با خارش و الان یه توده قرمز کف دستمه و درد میکنه...

تا حالا تجربه مشابهش رو داشتید؟

اونایی که زگیل دارن، شروعش اینجوریه؟

اینم بگم من بسیار طبعم گرمه و مامانم میگه جوشِ گرمیه🥲

خیلی میترسم و شرایط دکتر رفتن ندارم متأسفانه 

یل یه زائده سفته که وسطش سوراخه یا حالت خوشه ای هست تازه زگیل تابا زخم دست شما برخوردنکنه نمیگیره وابنکه روی فرش شماراه برن و زکیل بگیرین خیلی بعیدهست حساسیتتونوکناربگذاریدزگیلم باشه ایدزکه نیست درمان میشه وهیچ اتفاق خاصیم براتون نمیفته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یل یه زائده سفته که وسطش سوراخه یا حالت خوشه ای هست تازه زگیل تابا زخم دست شما برخوردنکنه نمیگیره وا ...

بله درست میگید

ولی ایشون خیلی از این بابت در عذاب بودن، به صورت اتفاقی کف پاشون به تاج پایین مبل خورد و از شدت درد و ضعف بهشون آب قند دادیم🥺 من اصلا شناختی از زگیل نداشتم و این باعث شد تا اخر عمر فوبیا بگیرم  

از طرفیم نزدیک یه آزمون مهمم و نمیتونم برم دکتر و درمان رو شروع کنم

یه سوال

به فرض که زگیل باشه

اگه به صورتم، یا خیلی عذر میخوام ناحیه تناسلی دستم بخوره ممکنه اونجا هم درگیر بشه؟