2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله تو رو خدا بگید چکار کنم؟نجات پیداکنم

به نظر من که خیانت اصلا ببخشی نداره تا ابد

خدا گفته از حق الناس نمیگذره 

خیانت هم که خیلی کثیفه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2731

ازسرزنش خوشت میاد؟ حاظرم قسم بخورم نصف اوناایکه ادای ادمهای پاک ودرمیارن ازهمه بدترن اینجامجازیه هیچکس خودواقعی وجودش نیست همه مریم مقدس هستن !هروقت کسی روسرزنش کردم تواون موقعیت قرارگرفتم خود خداگفته سرزنش کردن ومنم زدن نداره !شماهم به جای تخریب خودت توبه کن درهای رحمت بازه توبه کن وبه اغوش خدابازگرد که خدا ستارالعیوبه وبخشنده هستش حتی بدترین گناهم کردی بازبرگردبه سوی خدا !خدابخشنده ترازاین حرفهاست توبه کن 

2740

اسی من تاپیک قبلت بودم وکلی سرزنشت کردم اینو بدون وقتی یکی به همسرش خیانت میکنه و همسرش میفهمه دنیا براش به آخر میرسه و فقط با یه جیز آروم میشه و اونم انتقام انتقامم پایه های اون زندگی رو نابود میکنه زن و مرد عصبی پرخاشگر و افسرده میشن بچه های بی گناهشون زندگیشون تلخ و پر از غم میشه یه زن پاک و نجیب ممکنه به خطا بره و حتی ممکنه خودکشی کنه

بکش بیرون از زندگی اون مرد و تمام راز و نیازت و دعات واسه اون زن و زندگیش باشه بلکه یکم از بار گناهانت کم بشه

از اونجایی که تاپیک قبلی بهت گفتم یکم بهش فکر کن و به خودت بیا اینجا میگم 

خیلی خوشحالم که حداقل فهمیدی کارت درست نیست 

توبه و کمک به نیازمندان و تکرار نکردن اون کار به اروم شدن دلت و کم شدن حس بدت کمک میکنه ❤️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
زنا بخشیدگی نداره حق الناس همینجور خداوند فقدر میتونه از حق خودش ببخشه

زنا بخشیدگی نداره؟!!!چرا ناامیدش میکنی؟!

اگه واقعا پشیمون بشه و سمتش نره و توبه کنه خدا میبخشه.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
میشه یکم توضیح بدی؟ با کی دوست شدی؟ هنوز هم با هم هستین؟

بله هنوز هستیم.مرد تقرییا ۴۵ سالشه

من ۲۹ سالم

اون ولم نمیکنه.اون بهم پیشنهاد داد.یکسال ونیمه باهم هستیم

کات کردیم بلاکش کردم باز اجبارم کرد

خیلیی به هم وابسته شدیم

اعصابم خورده چقدر من کثیفم

بله هنوز هستیم.مرد تقرییا ۴۵ سالشه من ۲۹ سالم اون ولم نمیکنه.اون بهم پیشنهاد داد.یکسال ونیمه باهم ...

اگه قصدت برای کات جدی باشه اونم کوتاه میاد ادمای متاهبپل از ابرو و از هم پاشیدن زندگیشون میترسن

ارتباطت رو با اون آقا کاملا قطع کن و از خدا بخواه که ببخشتت دیگه هم سمت این کارها نرو

باور کن نمی ارزه بخوای آرامش روح و روانت رو ازبین ببری.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706