2733
2734

واسه نیاز جنسیت زندگی کسی رو خراب نکن برو از ابزار اختراع شده واسه این نیاز استفاده کن ولی زندگی کسی رو نابود نکن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
هر چی بلاکش کردم باز از یه راه دیگه وارد شد

خودتم میدونی که بخوای کامل قطع کنی میشه  صدتا راه وارد شد تو 100 راهشو ببند

تمام تلاشتو بکن و بهش بگو دیگه نمیخوام منطقی بهش توضیح بدین که کار اشتباه بوده و الان شما دیگه نمیخواید این راهو ادامه بدید 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله هنوز هستیم.مرد تقرییا ۴۵ سالشه من ۲۹ سالم اون ولم نمیکنه.اون بهم پیشنهاد داد.یکسال ونیمه باهم ...

توروخدا ول کن. تو فقط بهش عادت کردی خودتو با این حرف که وابسته شدیم گول نزن.

اگه تصمیمت جدی باشه مصمم باش همه ی راه های ارتباط رو قطع کن انقدر جدی باش که هیچ جوره نتونه برگرده.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

خیانت به کی؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2731
وا کدوم ابزار، ایشون فکر کنم باکره اس

تاپیک قبل کامل توضیح دادن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

فکر کردم متاهلی!!! 

چرا میگی خیانت کردم؟! 

عزیزم کار سختی نیست ازش جدا شو 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

در مورد هر گناه 1 بار ميتوني توبه كني . اين بدبخت هايي كه ميگن صد بار اگر توبه شكستي باز ا هم حرف مفت ميزنن . فقط 1 بار ميتوني توبه كني و بدون تاوان پس دادن بخشيده ميشي . ولي دفعه ي دوم اول بايد تاوان گناهتو كامل پس بدي . بعد شايد خدا ببخشه . اين بارو به راحتي هم بخشيده ميشي هم گناهانت هر چقدر هم زياد باشه تبديل به ثواب ميشه . براي تشويقت به توبه . اگر اين گناه غيبت باشه اين تبه مخصوص غيبته . براي گناه هاي ديگه هم 1 فرصت براي توبه هست . هر گناه 1 فرصت . 

عزیزم تا الان کار بد کردی قبول 

میتونی گذشتتو تغییر بدی؟ ن 

پس گذشتتو قبول کن و خودتو ببخش اما از این ب بعد دیگ بشین کارای خوب انجام بده نماز بخون روزه بگیر صدقه بده تا جایی ک بتونی ب بقیه کمک کن استغفار کن از خدا بخواه ک ببخشتت 

از نو متولد شو با ی ذهنیت تمیز و پاک ک هم تو دوسش داشته باشی هم خدا

تو تنها۳۰ سالته دخترررررر 

خداروشکر کن ک متوجه قباحت کارت شدی و الان پشیمونی و این خیلیی مهمهه

در مورد هر گناه 1 بار ميتوني توبه كني . اين بدبخت هايي كه ميگن صد بار اگر توبه شكستي باز ا هم حرف مف ...

این حرف که فقط یه بار میتونی توبه کنی کجا اومده؟!

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

فقط یه سؤال توروخدا جواب بده 

شما و اون مرد در مورد زنش چی فکر میکنید؟درمورد بچه هاش؟وقتی زن و بچه میزاشت خونه و میومد پیش شما یا تو خونه بهت پیام میداد ،چه فکری میکردی ؟ 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐