2733
2734
عنوان

هزینه مرجوعی کالا رو کی بهم میدن

44 بازدید | 5 پست

سلام 

از ماه بهمن تا الان بسته مرجوعی که به د ی ج ی فرستادم برام ارسال نشده

دوتا بسته بود دادم دست امور پیکشون، اما هزینه یه بسته رو واریز کردن 

هرچی زنگ میزنم پیام میفرستم بم میگن ی بسته دستمون رسیده داریم پیگیری میکنیم

بنظرتون هزینه بسته دوم رو بهم میدن ؟

خدایا توی این دنیا من فقط تو رو دارم که از همه بزرگتری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میگن نرسیده و درحال بررسی هستن  اما من دوتا بسته رو باهم دادم دست مامور پیکشون

هنون دیکه تا نرسه دستشون پولتو نمیدن ،،،بسته دوم احتمالا تو شلوغی محل جنساشون یه جا افتاده یا مامور پیک هنوز تحویل نداده یا توسیستم ثبت نشده نگران نباش پیگیری میکنن من خودم قبل از عید سه تا بسته از با سلام‌داشتم تا عید بهم نرسید گفتم گم شده پولم هم رفته تا هفته پیش که هر سه تا دستم رسید یکم صبر کن ولی پیگیر باش 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731
هنون دیکه تا نرسه دستشون پولتو نمیدن ،،،بسته دوم احتمالا تو شلوغی محل جنساشون یه جا افتاده یا مامور ...

ممنونم که جوابمو دادی 

خدا خیرت بده خیالمو راحت کردی

اخه برای یکی سفارش داده بودم با کاربری خودم طرف چیز نمیگه زیاد اما خودم همش میپرسم پولتو برگردوندن یا نه 

خجالت میکشیدم

خدایا توی این دنیا من فقط تو رو دارم که از همه بزرگتری
ممنونم که جوابمو دادی  خدا خیرت بده خیالمو راحت کردی اخه برای یکی سفارش داده بودم با کا ...

خواهش میکنم گلم،،فدات ،،میفهمم سخته همش ذهنت درگیر میشه ولی نگران نباش درست میشه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»