2752
2734
عنوان

به یه سوال اعتقادی بر خوردم

403 بازدید | 60 پست

من تا ۲۶ سالگی به خدا اعتقاد داشتم نماز میخوندم و روزه میگرفتم تا اینکه زخم معده گرفتم دیگه روزه نگرفتم و فقط نماز میخوندم بعد تو فامیل همه مسخره میکردن میگفتن این چرت و پرت ها چیه در میاری و خدا الکیه و محمد یه کتاب الکی داده دست مردم و منم مخالفت میکردم یعنی در حدی شده بود جواب سلامم رو نمیدادن منم نماز و حجاب گذاشتم کنار کامل ولی الان یه سوال برام پیش اومده که آیا خدا وجود داره میدونم الان همتون کلی دلایل میارید ولی من دنبال یه دلیل علمی و که ثابت میکنه هستم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دلایلم درخور این سایت نی میترکم😬

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

عزیزم یه سایتی هست تو نت سرچ کن مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی رفتی داخلش گزینه اعتقادی رو بزن میتونی چت کنی باهاشون جواب میدن، نظر خودم رو بخوای معلومه که خدا هست تو تک تک لحظه ها میتونی حسش کنی و اما کار خودت خیلی اشتباهه که به خاطر بقیه اعتقادات رو کنار گذاشتی، زندگی پس از زندگی رو هم اگه میخوای ببین

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩