2752
2734
عنوان

میخوام کلا کاربریم حذف شه چیکارکنم

148 بازدید | 19 پست

دوستان میخوام کلا کاربریم حذف شه چیکار باید بکنم 

ما دو مغرور، دو خودخواه، دو بد تقديريم؛؛؛عاشقی کردن ما شرح عدم در عدم است ..‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@niniyar_1     @niniyar_2     @niniyar_3    

اگه کلا کاربریم بره همه اطلاعات و تاپیکام حذف میشه درسته؟دوباره باهمین شماره بیام دیگع اینا نیست؟

چجوری تگ میکنی نی نی یارو که ابی میشه

نه تاپیکا میمونه

وقتی م برکردی باز تاپیکا هستن

باید توی تنظیمات تایپ ، متن پیشگو رو غیرفعال کنی

اول @

بعد اسم کاربر رو بدون فاصله تایپ میکنی .اگه اسمش دواایی بود بینشون _ میذاری

اصلا فاصله نذار

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
اگه کلا کاربریم بره همه اطلاعات و تاپیکام حذف میشه درسته؟دوباره باهمین شماره بیام دیگع اینا نیست؟ چ ...

سلام هیچی حذف نمیشه و دیگه با این شماره نمیتونین ثبت نام کنین و کاربریتون باز می مونه فقط نمیتونین پست بذارین و تاپیک بزنین

سلام هیچی حذف نمیشه و دیگه با این شماره نمیتونین ثبت نام کنین و کاربریتون باز می مونه فقط نمیتونین پ ...

نه من میخوام همه ی پستام حذف شه چیکار بایدبکنم

@niniyar_5

نه من میخوام همه ی پستام حذف شه چیکار بایدبکنم

حذف پست کلا نداریم ولی برای تاپیکهاتون میتونین تو هفته سه تا تاپیک بدین به نی نی یار 1 براتون پاک کنن

حذف پست کلا نداریم ولی برای تاپیکهاتون میتونین تو هفته سه تا تاپیک بدین به نی نی یار 1 براتون پاک کن ...

@niniyar_5    

کاربریم حذف شه 

درخواست تعلیق دائم باید بدی گلم

به کجا؟ببین من میخوام دیگه این صفحات برام باز نشه پستایی که گذاشتم تو قسمت نی نی سایت من هست دیده نشه کسی خواست ببینه اگه تعلیق شم اونا نمیاد ؟

به کجا؟ببین من میخوام دیگه این صفحات برام باز نشه پستایی که گذاشتم تو قسمت نی نی سایت من هست دیده نش ...

باید به نی نی یار بگی تعلیقت کنه نی نی یار تگ کن و درخواستتو بهشون بگو اما مثل قبلا نیست تعلیقم بشی تاپیکات سرجاشون میمونه بنظرم اول تاپیکاتو حذف کن بعد تعلیق شو

2706