2752
2734

کسی مشاور قبل ازدواج رفته؟ چجوریه ؟

مثلا ممکنه بگه بدرد هم نمیخورین؟

کسی بوده مشاور بهش این حرفو زده باشه ؟ بعد چیکار کرده ازدواج کرده یا ن 

اگ ازدواج کرده به مشکل خورده بعدا ایا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دوستام رفته بود جدا جدا باهاشون صحبت کرده بود آزمون داده بود انجام بدن دیگه بر اساس همونا گفت خیلی تفاهم ندارین آینده ممکنه به مشکل بخورین 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2731

بله من رفتم . با هم دوست بودیم خیلیم رابطمون خوب بود . طرفم اصرار به ازدواج داشت سه تا مشاور رفتیم و هر سه گفتن ازدواج نکنید . ماهم جدا شدیم خیلی سخت گذشت اما راضیم از کاری که شده . چون اینده خودم و بچه احتمالی خراب نکردم .

آره من رفتم گفت به درد هم نمیخورین ولی ما ازدواج کردیم. راست میگفت که به درد هم نمیخوریم ولی ما باهم کنار اومدیم و همدیگه رو دوست داریم زندگیمونم خوبه یه بچه هم داریم. همه چیز بستگی به خودتون داره

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
مشاوره ازدواج نمیگه ب درد می‌خورید یا نمی خورد شرایط شناخت فراهم می‌کنه تا خودتون ب جمع بندی برسید

یکی از اشناهامون میگه مشاور گفته بوده بدرد نمیخورن الانم تو زندگی خیلی ب مشکل خوردن . میگه مشاوره هرچی گفته بوده تو زندگیشون اتفاق افتاده بعدا

من واقعا میترسم مشاور اینطور بگه

به مشکل خوردن بعدا؟ چیکار کردن 

ی مدت دیگه نامزد بودن حرفای آقای مشاور بهش ثابت شد که بدرد نمیخورن انگار تا قبل اون حرفا بدی های نامزدش نمیدید بعدش دید که ی جور حالت طلبکار داره خیلی ایراد میگیره جدا شد ازش 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706