2752
2734

دیروز سونو بودم گفت بچت بریچه خیلی میترسم همینطور بمونه و مجبور ب سزارین شم  من بشدت بد عملم 😣😥..چند درصد احتمال داره سرش بچرخه ؟؟ ممکنه نچرخه دیگه!!؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه منم بریچه .

دکترم خیلی ترسوند منو  .

انشاءالله که میچرخه نی نی تون

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
وزن نی نیتو نگفت؟ 

۱ کیلو و ۱۵۴ گفت خیلی کمه 😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
پسر من هفته۳۸موقع سونوگرافی چرخید🤭

ای جان 

دیدیش چرخیدنشو ؟😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2740
واسه منم بریچه . دکترم خیلی ترسوند منو  . انشاءالله که میچرخه نی نی تون

انشالا از هردومون بچرخن 😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم میچرخه گلم

واسم دعا کن خیلی میترسم از عمل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالا از هردومون بچرخن 😉

انشاءالله عزیزم.

بد بختانه من هم از طبیعی میترسم هم از سز .

موندم چه چوری میخواد بیاد بیرون 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم🥺 منم قراره سونو بشم اینقد میترسم بگه کمه شکمم که کوچیکه با اینکه هفته 27 هستم چون من قرص آسپ ...

منم شکمم خیلی کوچیکه هیچکس باورش نمیشه ۷ماهمم داره تموم میشه😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40