2752
2734
عنوان

وای خیلی عادت بدی دارم

423 بازدید | 7 پست

من مدرس زبان در مدرسه هستم و الان که دیگه مدرسه ها تمام شده تعطیلاتم شروع شده تا مهر.من اگر کار نداشته یاشم و بیکار باشم همش فکرای بی خود می کنم مثلا دیشب از ساعت 5 بیدار شدم خوابم نبرده کلی فکر بی خود می یاد ذهنم . و دارم فکر می کنم برم کلاس چیزی ولی از لحاظ شخصیتی خیلی بی ثبات هستم یک روز می رم باشگاه فردا خسته می شم جز زبان تا حالا چیزیو امتحان نکردم ببینم علاقم چجور هست بنظرتون چکار کنم البته به اشپزی هم خیلی علاقه دارم سریال های خارجی دیدن و کتاب خوندن هم عالیه .چند تا پیشنهاد بدید من خودمو سرگرم کنم لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم دوره ی کانون زبان رو برو.البته اگه بری بایدموقع مدرسه هم بری.یا مکالمتو قوی کن.

اگه دبیرکانون زبان هم بشی خیلی خوبه.

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

دبیرازطریق کنکورزبان شدی؟؟؟

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

کلاس طراحی چهره یا کلاس شنا برو.