2737
2734
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 545112 بازدید | 1389 پست
وقتی از ماموریت یا از سر کار میان از جلو در تا دم اتقا خواب گل بذاریم رو زمین

من ی بار این کارو کردم خیلیی بنده خدا ذوق کردند
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
ولی در کل هیچ چیز مثل تمیزی و مرتب بودن خوونه آقای خونه ی ما رو سرحال نمیاره!!!

هیچیییییییییییییی! خیلی تمیزه!
اما از این شیطنتا هم خوشش میاد.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه دوس نداشته باشم که فوتبال ببینم یا کشتی یا هر چی
به روش نمیارم
سر همون مسابقه باهاش شرط می بندم و طرف مقابل اون تیم رو می گیرم
همیشه هم من می بازم و یه بستنی مهمونش می کنم
البته بیرون از خونه
لعنت الله علی آل سعود...
2731
ستیا جان
بخدا از دوس داشتنه
همسر من غر می زنه!
ولی من خودم توجه شو جلب می کنم
مثلا می گم: بی خیال
دستتو بذار رو سرم ببین تب دارم!
یا مثلا می گم: اگه تو دسستو بذاری رو سرم من خوب میشمچ
بعد وختی گذاشت می گم واااااااااااااای خدایا تو معجزه می کنی خوب شدم! الکی ها!
یا میگم: بیا واست وصیت کنم: اونم می گه خوب طلاهات و حساب بانکیت مال من؟پ
من می گم نه اونا مال خیریه اس!پقسط هام مال تو به فلانی ام بدهکارم اونم تو بده و..........
لعنت الله علی آل سعود...
وقتی جاییش درد میکنه میگم بیا ببوسم خوب میشه
اونم یاد گرفته متقابلا...

یا

گاهیصدای پاشو میشنوم یا کلید میندازه میرم سریع درو باز میکنم و مثل پادشاها بهش میگم خوش اومدی سرور من
اللهم عجل لولیک الفرج
2740
الهام بانو جان موفق باشی عزیزم
تا بچه نیومده کیفاتو بکن

من هم خیلی شیطنت میکردم و ابتکار عمل به خرج می دادم ولی الان تا میام تکون بخورم...

تا یه حرفی یواشکی بزنم باید سریع پاسخگو باشم که: چی گفتی مامان؟هان؟ این یعنی چی؟چرا گفتی اینو؟
بخوام ابتکار به خرج بدم: چرا این کارو داری می کنی؟ برای چیه؟ مگه بابا چی شده براش این کارو میخوای بکنی؟
تازه اگه سورپرایز منو با فضولی هاشون خراب نکنن یا لو ندن!
همسرم هم باشه که امون نمیدن دو کلام حرف بزنیم.
نباشه هم اونقدر منو سوال پیچ میکنن بابت هر کاری که پشیمون میشم به خدا...
قدر بدون این روزای دو نفری رو
تاپیک جالبیه.
منم وقتی حالم گرفته ست یه شوشو میگم بیا بغلم کن آروم بشم. اونم دیگه یاد گرفته. اگه شبا خوابم نبره بغلم می کنه.
اگه جاییش درد بکنه می رم می بوسم. میگم الان خوب میشه. وقتی حوصله نداره میرم باهاش کشتی میگیرم و گازش میگیرم. البته الان باردارم و کشتی تعطیله.
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...
برای سالگرد ازدواج براش یه وبلاگ ساختم به اسم همسر دوست داشتنی من واز خاطراتمون از آشنایی تا یه سال زندگی مشترک براش نوشتم. کلی هم عکس های عشقولانه گذاشتم. وروز سالگرد ازدواجمون براش کامنت گذاشتم اگه وقت کردی اینوبلاگ رو ببین.
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...
از عکسامون از دوره نامزدی تا عقد و عروسی و ماه عسل و زندگی مشترک یه کلیپ ساختم و یه سرود عاشقانه گذاشتم روش. روز سالگرد ازدواج بهش هدیه دادم.
کلی ذوق کرد. هنوزم وقتی حالش گرفته میشه میره میشینه کلیپ رو می بینه.
مریم جون چه اشکالی داره! خب بچه هم می بینه و محبت رو یاد میگیره. بابای من که از بچگی یادمه از بیرون میومد مامانم و مابچه ها رو می بوسید.
شوشوی من تنها کار خلاقانه ای که کرد این بود که یه دفعه که همراه خواهرم بیمارستان بودم دلش برام تنگ شده بود تا رژ لب رو آینه های خونه عشقولانه نوشته بود
بگذار عشق خاصیت تو باشد ....نه رابطه خاص تو باکسی ....