2733
2734

دکتر گفته باید ام ار ای بدی.دختر کوچک دارم تورو خدا دعا کنسن چیز خاصی نباشه

کسی بوده با عدددبالای پرولاکتین درملن شده؟

من دارو خوردم ولی حل شد اسم دارو رو یادم نیست 

نگران نباشید 

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وزوز گوش هم دارم و سرگیجه همش فکرم پی چیزای الکی میره انقد. استرس دارم علایم شما چی بود

من سینه ام متورم شده بود و فکر کردم غده در آوردم 

با قرص حل شد 

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
2728
من دارو خوردم ولی حل شد اسم دارو رو یادم نیست  نگران نباشید

داستینکس

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
داستینکس

یادم نمیاد حقیقتا این قرصش رو