2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوا کردم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4660 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلهشايد صرفا رابطه كاري هستالبته شما ماجرا رو نگفتي

آخه این چجور رابطه کاریه که همدیگه رو نفسم و عشقم و عزیزم صدا میکردن.دختره هم عکسهای س ک س ی تو تلگرامش براش فرستاده بود از اون اتفاق به بعد هم شوهرم تلگ رامشو پاک کرد هم من.الان تلگ رام ندارم

خداجونم شکرت ...

2731
2738

همش به شوهرم میگم خیانت میکنی فلان بهمانه

میگه نی نی سایت مغزتو شوستشو داده

تایپ متون فارسی،به صورت غیرحضوری،صفحه ای700تومن...اگه کسی میتونه جایی بهم معرفی کنه ممنون میشم
نيكا جان خيانت حتي اسمش خيلي بار معنايي سنگيني داره و اثر خيلي بدي روي روابط ميزارهاينجور واژه ها رو بايد ازشون ترسيد و به راحتي به زبون نياورد

واقعا.....شوهرم میگه همیشه از خدا میخام اگه خواسته یا ناخواسته این بلا سرم اومد زنده نزارم

تایپ متون فارسی،به صورت غیرحضوری،صفحه ای700تومن...اگه کسی میتونه جایی بهم معرفی کنه ممنون میشم

عزیزم شوهرت قطعا مشکلی داره که افتاده به هول و ولا.داد و بیداد کردنشم مال همینه.اتفاقا پیگیر باش.بعد دیدی حق با تو هست بگو میخوام زنگ بزنم خانوادم بیان تکلیفمو روشن کنن.الان کوتاه بیای دیگه خیلی عادی بهت خیانت میکنه هر بار هم اعتراض کنی میگه برو اگه نازاحتی.بعد خانوادتم دیگه پشتت در نمیان میگن اگه حق با تو‌ بود چرا همون موقع اولین بار نگفتی.فقط به آبروریزیش فکر نکن.به آینده ی خودتو بچت فکر کن.از کجا میدونی شاید پای خانوادت اومد وسط دست و پاشو جمع کنه.اون چون میدونه تو نمیکنی اینجوری میترسونتت که راحت به کاراش برسه.قطعا با دختره رابطه داشته باشه بهش میسپره زنگ بزنی جواب نده.به نظرم شمارشو بده یه نفر دیگه چک کنه تو‌تلگرام.و حتی شوهرتم چک کنه.شاید شوهرت در طی روز بریزه تلگرامو موقع خونه اومدن پاک کنه.یا شاید هیدن کرده تو گوشیش برنامشو.اینکه دوستان میگن انقدر بدبین نباش جوابگو نیست تو این دوره زمونه با این همه خیانت.خوش بینی کار دستت میده و زمانی به خودت میای که کل زندگیتو از دست دادی.چون کافیه یه مرد زمان زیادی با یکی دوست باشه وابستگی نمیذاره دیگه زندگیو زن و بچشو انتخاب کنه

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪
2706